Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

23 Aralık 2022 Terazi burcu yorumu

Bugün dikkatinizi kendinize odaklayacak ve isteklerinizi gözden geçireceksiniz. Üstelik huzursuzluk ve gerilim hissetmeden içinde bulunduğunuz durumu gözden geçirebilir ve daha önce rahatsız eden düşüncelerden uzaklaşıp daha yapıcı bir tavır içine girebilirsiniz. Alacağınız davetlere gidebilir, etkileyici ve farklı görüşlere sahip kişilerle tanışabilirsiniz. Veya tanışmış olduğunuz kişiler ile ilgili araştırmalar yapabilirsiniz. Bugün eski dostlarınız ile haberleşebilirsiniz ve arkadaşlarınız ile birlikte eğlenceli organizasyonlara katılabilirsiniz. Bu arada eski dostlarınızın ziyaretine gitmeyi düşünebilirsiniz.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Kararsız kalacaksınız ve karşınıza çıkacak birçok imkana rağmen kafanız karışacak. Bir şey sizi objektif davranmaktan alıkoyacak. Sevgiliniz size güven ve sevgi verecek, ve onunla giderek daha da mutlu olacaksınız. Siz yine de, onun özel eşyalarına göz atma arzunuzu kontrol altında tutun.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Bugün diğerleriyle harika bir anlayışa ulaşacaksınız. En zorlu anlarda dayanışma ve destek sunacak ve göreceksiniz ve para kazanmak için harika fırsatlar yakalayacaksınız. Yükseleni Terazi burcu olan birçok kişi yeni bir işe girecek ve bu mali açıdan da memnuniyet verici olacak. Herkes için olmasa da bazıları için bu istikrarlı bir pozisyon olacak.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Hafta sonu olmasına karşın bugün bazı işler ve sorumluluklar gündemde olabilir. Duygusal alanda çelişkili koşullarla karşılaşabilirsiniz.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Yaratıcılığınız ve kendinizi bir amaca adama arzunuzla çevrenizden beklenenler çelişebilir. Başka sorumlulukların motivasyonunuzu düşürmesine izin vermeyin. Beden enerjiniz düşebilir. Destekleyici tedavilere gereksinim duyabilirsiniz.