Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

03 Ocak 2023 Terazi burcu yorumu

Duygusal ve endişeli olabilirsiniz. Olaylara karamsar açıdan bakmak yerine dikkatinizi projelerinize odaklamalısınız. Bugün duygularınızla davranmayın ve moralinizi yükseltmek için gayret gösterin. Aslında eski isteklerinizin değişmeye başladığını hissedebilirsiniz ve duygusal bir tavır içine girebilirsiniz. Sevdikleriniz ve dostlarınız ile ilgili bakış açınız değişiyor. Karşılaştığınız olaylardan etkilenebilirsiniz ve dikkatinizi kendinize yöneltebilirsiniz. Ancak fazla derinleşmeyin. En ufak ayrıntılar daha dikkatinizi çekiyor ve daha önce sizi rahatsız etmeyen konular ve davranışlardan rahatsızlık duyabilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde duygularınız değişecek.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Zaman kaybetmeyin ve bu güzel dönemin keyfini çıkarın. Biraz yatırımda bulunun veya önemli şeyler alın. Sevgilinizin hiç beklenmedik bir tavırla teste tabi tutacağı sezgilerinize güvenmeyin, tedbiri elden bırakmamaya çalışın.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Bugün iş ilişkileri biraz işkence mahiyetinde ve zorlu olabilir. Neyse ki kendinizi açığa çıkarıp yanlış gidenin ne olduğunu ifade edebileceksiniz. Çalışanlar bugün iş arkadaşları ve patronlarıyla tehlikeli çatışmalara girmemek için kendilerini kontrol etmeyi başarmak zorunda kalacaklar.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Sabah saatlerini öğleden sonraki işlerinizi organize ederek geçirebilirsiniz. Karar vermeniz gereken işlerinizi ileriki saatlere kaydırmanız daha iyi olacaktır. Kardeşlerinizin veya yakın çevrenizin sizden öneri aldığı konularda, sorumluluk alıp onlara destek olma kararı verebilirsiniz. Akşam saatlerinde ise arkadaşlarınla zaman geçirmekten zevk alacaksınız.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sabah saatlerinde harcamalarla iligli gerginlik yaşanabilir. Öğleden sonra romantik konular, çocuklarla ilgili hassasiyetler olabilir. Bugün arzularınıza ve hedeflerinize yönelin. Yeteneklerinizi geliştirebileceğiniz kısa eğitimlere katılabilirsiniz.