Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

05 March 2023 Terazi burcu yorumu

Son günlerde planlarınızı yoğun temponuz yüzünden gerçekleştiremiyorsunuz. Bu durum sizi çok sinirlendiriyor. Siz plan yapmakta oldukça başarılı birisiniz. Planlarınızı gerçekleştiremeyince kendini çok kötü hissediyorsunuz. Bugün ailenizden bir haber alacaksınız.

Aşk:

Bugün sevgiliniz ile buluşma fırsatı bulamayacaksınız. Çünkü son günlerde sevgiliniz çok fazla çalışmak zorunda ve size vakit ayırmakta zorluk çekiyor. Ona karşı çok anlayışlı davranıyorsunuz. Hatta işlerinde ona yardımcı olmak bile istiyorsunuz.

İş:

Bugün işinizin başında olmasanız da aklınızın işinizde olacağı bir gün. İşinizle ilgili gelişmeler sürekli kafanızı meşgul ediyor. Bugün de sık sık aklınız işinizde olacak.

Para:

Parasal olarak oldukça rahatsınız. Fazla harcamanız yok. Geliriniz giderlerinizden daha fazla ve bu sayede birikmiş bir miktar paranız var. Fakat bu parayla ne yapmak istediğinizi bilmiyorsunuz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Bazen kendinizle ilgili gerçekleri görmekte gecikiyorsunuz. Size bu konuda yardımcı olmaya çalışanlara da sert çıkıyorsunuz.

Terazi Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı kişiler yolunuza taş koyma çabasında ya da sırtınızda yük olabilirler. Ancak, sizin hareket kabiliyetinizi kaybetmemeniz için, yine de her şey yolundaymış gibi davranmanız gerekiyor. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Yoğun bir gün. Venüs ve Uranüs kavuşumu(dün de kendini hissettirmiş olabilir) ilişkiler veya iş birlikleriyle ilgili ani gelişmeleri veya sürprizleri akla getirirken, Ay ve Satürn arasındaki sert açı ise, daha ciddi ve karamsar olabileceğimizin altını çiziyor. Ancak, akşam saatlerinde tamamlanması gereken işleri tamamlamak için de uygun saatlerde olacağız. Venüs?ün Uranüs, Jüpiter ve Pluto ile oluşturduğu farklı karakterdeki açılar birkaç gün için ikili ilişkilerimizde sıcak ve soğuk duş etkisini bir arada yaşamamıza neden olabilir. Bir an harika olan gelişmeler bir an da diğer yöne dönebilir. ?

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gizli kalan konularla ilgili kayıplar yaşayabilirsiniz. Ruhsal gelişiminizi etkileyecek olaylarla karşılaşabilirsiniz. İlişkilerinizde yeni şeyler paylaşmak isteyebilirsiniz. Ruhsal olarak mutlu olduğunuz bir gündesiniz. İş hayatınızla ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Sabırsız olduğunuz konularda, olayları akışa bırakmayı öğrenmelisiniz.

Terazi Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Eski alışkanlıklarınızın sizi düşündürdüğünü görecek ve ruhsal bir düşünce değişimine gireceksiniz. İyi pozisyondaki dostlarınızın yardımlarını görecek, beklemediğiniz bir şekilde ortaya çıkan özel kişilerden destek alacaksınız. Maddi yaşamınızla ilgili süreçlerde geri planda kalmanız, yeni atılımlar yapmamanız gerekebilir.

Terazi Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Eşinizle aranızda bazı dinamikler değişmeye başlıyor. Her zaman alıştığınız ilişki modelinin dışına çıkmak belki de birbirinize biraz bireysel özgürlük alanı bırakmak ikinize de iyi gelebilir. Sıkmak huzursuzluk yaratacak.

Terazi Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.