Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

19 Mart 2023 Terazi burcu yorumu

Hayat dolu arkadaşlarınızla birlikte olmanıza rağmen yeterince eğlenemiyor, günün tadını çıkartamıyorsunuz. Son zamanlarda üzerinizde bir karamsarlık var, aşk ilişkinizin geleceğinden pek umutlu görünmüyorsunuz. Onunla yan yana iki yabancı gibisiniz. Bu hale gelmesinden, ikiniz de birbirinizi sorumlu tutuyorsunuz.

Aşk:

Partnerinizle ciddi sorunlar yaşıyorsunuz.. Onun sizden ne kadar uzaklaşmış olduğunu artık iyice görebiliyorsunuz. Bir karar vermek için daha fazla beklemeniz gerekmiyor.

İş:

Altından kalkamayacağınıza inandığınız sorunlar, her gün biraz daha azalıyor. Bu konularda çok özel becerileri olan biriyle dayanışma içindesiniz. Bu dayanışmayı yakında küçük bir ortaklığa dönüştüreceksiniz.

Para:

Bir yakınınıza büyükçe bir para desteğiniz olacak. Ekonomik yaşayabildiğiniz için, temel gereksinimleriniz dışındaki sıkışmalarınıza maddi sorun diye karşınıza çıkmıyor.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Baskın karakterli biri sizin adınıza karalar alıp bir nevi sizi yönlendiriyor. Bundan müthiş rahatsız olmanıza karşın bir şey yapamıyorsunuz.

Terazi Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı konularda belli bir fikre sahip olmadan önce detaylı şekilde düşünmelisiniz. Zira, çözüm veya alternatif olarak gördüğünüz bazı başlıklar beklediğiniz fonksiyonları yerine getirmeyebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Engeller, ifade zorlukları, yanlış anlaşılmalar, stresli koşullar, baskı yaratan durumlar söz konusu olabilir. Olumsuzluklardan kaçınmak için risk almaktan, ani tepkilerden, riskli yerlerden ve kişilerden uzak durmakta fayda var. Ancak, Ay?ın Pluton ve Merkür?le olumlu açıları çevremizdeki kişilerle etkin iletişim kurmamızı kolaylaştırabilir, akıcı bir gün geçirmemize ve güçlü konumdaki kişilerden yardım veya destek görmemize olanak tanıyabilir. Akşam saatlerinde, kendimizden çok başkalarını düşünüp, fedakarlık yapma arzumuzun arttığını gözlemleyebiliriz. ?

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Duyusal yönden bağlayıcı koşullar söz konusu. Ortaklı konulara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Finansal konularla ilgilenirken iki kere düşünmeniz gereken zamanlar olabilir. Gizlilik içinde gerçekleştirmeniz gereken konularla karşılaşabilirsiniz. Sizi krize sokacak para anlaşmalarına karşı tedbiri elden bırakmamakta fayda var.

Terazi Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Çizdiğiniz yolun başarıyla yürümesini istiyorsanız, bazı tavizleri de göze almanız gerekiyor. Bugün, inatçı yapınızı belirgin bir şekilde ortaya koyacaksınız. Bugün Ay'ın konumu, hırslı tarafınızı ortaya çıkarıyor. Küçük detayların üzerinde bile önemle durarak, sizden beklenmeyen bir performans ortaya koyuyorsunuz.

Terazi Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Terazi Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.