Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

14 April 2023 Terazi burcu yorumu

Bazı arkadaş ilişkilerinizde kendinizi fazla ön plana çıkartıyorsunuz. Bugünlerde çevrenizde olup bitenlerden dolayı kendinizi çok üzüyorsunuz. Yakınlarda çok cazip bir teklif alacaksınız ve konuyla ilgili bugün bir gelişme yaşayabilirsiniz. Bir para bekliyorsunuz fakat bu para uzun bir süre daha elinize ulaşmayacak.

Aşk:

Aşk hayatınızda hızlı gelişmelerin gerçekleşmesi çok mümkün. Partnerinizdeki belirginlikler ilişkinizde sonsuz bir güven duygusu içinde olmanızı sağlıyor.

İş:

İş alanınızla eskiden beri ilgili olduğunuz için mesleğinizi de çok seviyorsunuz. İşlerinizdeki dönemle alakalı durgunluk sizi üzüyor, Yeni, değişik açılımlara kapalı görünmüyorsunuz.

Para:

İhtiyaç duyduğunuz şeyleri elde etmekte zorlanıyorsunuz. İş yaşamınızla ilgili yeni düşünceleriniz sizi düzlüğe çıkartabilir. Krizden kurtulmak için artık gün saymaya başladınız.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Bir dostunuzla uzun zamandır sürdürdüğünüz işbirliği, yeni bir katılma isteğiyle cazibesini kaybedecek. Çok önemsediğiniz projeniz bu yüzden ertelenebilir.

Terazi Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Belli konularda takdire değer kararlar verdiğinizi veya adımlar attığınızı düşünebileceğiniz bir gün, ama dikkat! Kendi kendinize zarar verme olasılığınız var benden uyarması Niobe?ce. Örnek: Sizi eve bırakabileceğini söyleyen bir arkadaşınızı geri çevirmeden önce, meteorolojiye bir göz atmanızda fayda olabilir?. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sıra dışı veya insanlık yararına fikirlerimizin ön plana çıkabileceği, sosyalleşme arzumuzun artacağı bir gündeyiz. Kova burcundaki Ay?ın Mars ve Jüpiter?le olumsuz açıları ufak tefek gerilimlere, inanç ya da ideolojilerle ilgili fikir çatışmalarına veya ?? ben bilirim ve ben en iyisiyim?? tarzı eğilimlere neden olsa da, akşam saatlerinde sıra dışı sayılabilecek ufak tefek hoş gelişme hoşumuza gidebilir. ?

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Yabancılarla olan ilişkileriniz gündeminizi etkileyebilir. Gelecek beklentilerinizde yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Öğlen saatlerinde etrafınızdaki insanlarla düşüncelerinizi paylaşırken dikkatli olmanız gerekebilir. Uğraştığınız işlerde yüksek beklentiler içinde olabilirsiniz.

Terazi Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Kova'da ilerleyen Ay sayesinde, arkadaşlarınızla birlikte farklı fakat ilginç bir tablo oluşturacak, uzun süredir beklediğiniz ortamları yakalayacaksınız. Aşırı davranışlardan uzak kalmayı başarabilirseniz, kendinizi daha rahat ifade ettiğinizi göreceksiniz. Bugün, ailenin yaşlı kişileri ile duygusal bağlarınızı güçlü tutmak isteyeceksiniz.

Terazi Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Keyif odaklı şeylere takılmayın. İstiyorum dediğiniz şeylerin ardında mantıksal bir şeylervar mı diye bakın. Tutkuyla bağlandığınız şeylerin size faydasını sorgulayın. Bugün kadersel bir yol arkadaşı karşınıza çıkabilir.

Terazi Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.