Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

18 April 2023 Terazi burcu yorumu

Birçok özelliğinizle benzeştiğiniz biriyle tanışacaksınız. Bu kişi, sizin içinizi coşturacak. Gelecekte onunla sağlam bir arkadaşlık kurmayı düşüneceksiniz. Bugünlerde biraz başınızı ağrıtan bir probleminiz var. Ondan kurtulmaya çalışıyorsunuz. Bu problemi birlikte yaşadığınız insanların bunu sizin kadar sorun etmemesi canınızı daha çok sıkıyor. Ailenizden birinin size sevindirici bir haberi olacak.

Aşk:

Her şeyi öğrenmeye hakkı olduğunu biliyor, ama onu kaybederim korkusuyla bir şeyleri saklıyorsunuz. İyi ya da kötü her şeyi, sonuna kadar paylaşma kararınızı unutmuş görünüyor, ona fazla haksızlık yapıyorsunuz.

İş:

Bugün iş yaşamınızda önemli bir gün olabilir. Çok sorumluluk isteyen bir karar vermeniz gerekiyor. Sizden bekleneni yapacak, elinizi taşın altına koymaktan çekinmeyeceksiniz.

Para:

Önümüzdeki günlerde büyükçe bir masrafa girebilirsiniz. Bunun hazırlığını yapmanız gerekiyor. Bütçenizi iyi dengeliyor genellikle para sıkıntısı çekmiyorsunuz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Bir yolculuk ve bu yolculukta pahalı bir alışveriş, büyük masraf görünüyor. Önümüzdeki günlerde size çok yakın biriyle böyle bir yolculuğunuz olabilir

Terazi Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Belli bir işe, harekete ya da iş birliğine sorgulamaksızın bağlanmak ya da odaklanmak yerine alternatifleri gözden geçirmenizde fayda var. Bazı kişiler size bazı cevapları vermekte zorlanabilecekleri için, bu kişilerin üzerine gitmeyi bırakıp, seçeneklerinizi değerlendirmelisiniz.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Hafta sonunda dışsal etkilere ve başkalarının düşüncelerine çok açıksınız. Biraz daha dengeli olmaya bakın.

Terazi Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Terazi Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Bekar Teraziler bugünlerde bir beraberliğe niyet edebilirler. Ya da bir birlikteliğin devamı ile ilgili radikal bir karar alabilirler. Çevresel etkenlerin alınacak karara olumlu, olumsuz anlamda tesir etmemesine özen gösterin.

Terazi Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.