Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

23 April 2023 Terazi burcu yorumu

Bugün güne sıkıntılı ve mutsuz başlayabilirsiniz. Sorunlarınızı aşmak konusunda bir şeyler yapmak istiyorsunuz. Fakat elinizden bir şey gelmiyor. Gün içinde genel olarak huzursuz bir psikoloji sergileyeceksiniz. Sinirleriniz çok gergin olacak ve kendinizi zaman zaman kontrol etmekte çok zorlanacaksınız.

Aşk:

Sorunlarınız çok fazla. Bu sorunları ilişkinize yansıtmayı hiç istemiyorsunuz. Sorunlarınız sizi sıktığı kadar sevgilinizi de sıkıyor. Fakat o sizden çok çok anlayışlı.

İş:

İş hayatınızdaki sorunlar kontrolünüzden çıktı. Bir şeyler yapmak zorunda kalabilir yada olacakları kabullenebilirsiniz. Gönlünüz rahat olsun, olumlu gelişmelerle sevineceksiniz.

Para:

Maddi sıkıntılarınıza yardım etmek amacıyla sevgiliniz size yakında para teklif edecek. O parayı ondan alın. Buna çok sevinecektir, ayrıca buna çok da ihtiyacınız var.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Radikal kararlar almak üzeresiniz. Bu kararları alırken çok dikkatli olmalısınız. Size haksızlık yapmayı planlayanlara hak ettikleri dersi vermelisiniz.

Terazi Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Hobileriniz, zevk alarak yaptığınız işler veya seyahatler ön planda. Belli plan, proje, ilişki veya yaşam felsefenize bakış açınızı değiştirmeniz size gelecek tepkilerin de değişmesi anlamına gelebilir. İstek ve ihtiyaçlarınızı açıkça ortaya koymalısınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Haftanın en uyumlu ve güzel günlerinden birindeyiz. Venüs ve Jüpiter arasındaki olumlu açı sevgimizi ve düşüncelerimizi gösterebilmemiz, ifade edebilmemiz için olanak sağlarken, duygularımız coşabilir ve sevgi bazında içimiz içimize sığmayabilir ya da yaratıcılık gerektiren, estetik veya sanatla ilgili konularda yeteneklerimizi en iyi şekilde kullanabilir ve bu başlıklı konularda başarı sağlayabiliriz. Sadece Ay?ın boşlukta olması zaman zaman karasızlıklara, belirsizliklere veya isteksizliklere neden olabilir, ama belli belirsiz bir etki. Çok önemsemiyorum Niobe?ce. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın?

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Yabancılarla ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Yeni ufuklara açılmak için heves içinde olacağınız bir gündesiniz. Sabah saatlerinde kendinizi yaratıcı hissedebilirsiniz. Etkili konuşmanızla etrafınızdaki insanları ikna edebilirsiniz. Gün içinde yoğun temponuz içinde sorunlara hızlı çözümler getirebileceksiniz. Sınırlarınızı aşmak isteyeceğiniz zamanlar olabilir.

Terazi Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Yeni başlangıçlar sunulurken, eski alışkanlıkları da gözden geçirmelisiniz. Başlatacağınız işin gözünüzü kamaştırmasına izin vermeyerek, sezgilerinizin sizi yanıltacağını düşünmelisiniz. Bugün, mesleki ilişkiler nedeniyle iş seyahatleri ve bu bağlamda ani fırsatlarla karşı karşıya kalacaksınız. Kazalara dikkat edin. Aceleci olmayın.

Terazi Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Yeni öğretiler, hayata bakışınızı, duruşunuzu tazeleyecek eğitim ve yolculuklar gündeme gelebilir. Ruhsal açıdan gelişime açık olduğunuz günlerdesiniz. Soyut kavramları anlamak ve yaşamınıza adapte etmek adına şansınız artıyor.

Terazi Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.