Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

30 April 2023 Terazi burcu yorumu

Bugün bazı verimli görüşmeleriniz olacak. Bunun heyecanını yaşıyorsunuz. Görüşme istediğiniz gibi geçecek. Yapmayı hedeflediğiniz değişikliklere bugün başlayabilirsiniz. Bu değişikliklerle parlak geleceğinize zemin hazırlamış olacaksınız. Bu hafta sonuyla ilgili bugün planlar yapabilirsiniz.

Aşk:

Çevrenizde sizden ve ilişkinizden hoşlanmayan birileri var ve bunlardan bazıları dost bildiğiniz insanlar. Dostlarınız ise ilişkinize daha çok önem vermenizden dolayı ilişkinizi desteklemiyorlar.

İş:

İş yaşamınızda parlak bir gün geçireceksiniz, kendinizi amirlerinize ve iş arkadaşlarınıza göstermeye çalışıyorsunuz ve bu konuda bugün bazı fırsatlar yakalayabilirsiniz.

Para:

Çevrenizdeki bazı insanlar sizi parasal konularda yanlış yönlendirebilir, onlara kulak asmamalısınız, tam aksine parasal konularda kararlarınızı tek başına vermelisiniz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Karar verirken, üç kez düşünüp sonra karar vermelisiniz. Yanlış kararlar başınızı ağrıtabilir.

Terazi Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Maddi anlamda sıkıntı yaratabilecek girişimlerden, işlerden veya aşırı harcamalardan uzak durmanızda fayda var. Ancak, ani gelişen olaylar aynı zamanda kendinizi daha güçlü ve akıllı hissetmenizi sağlayabilir ve kararlı adımlar atabilirsiniz. Bugünlerde, iş birlikleriniz, ortağınız ya da partneriniz bir mal veya gayrimenkulle ilgili bir konunun sizin istediğiniz şekilde ilerlemesine katkısı olabilir. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikli olarak okumalısınız, unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın?

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bilemediğiniz konularla ilgili kayıplar yaşayabilirsiniz. Gün içinde tamamlanması gereken konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Elinizde olmayan nedenlerle içsel süreçler yaşayabilirsiniz. Korktuğunuz konularla yüzleşme durumunda kalabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde denge arayışına gireceğiniz zamanlar var. İlerleyen zamanlarda hareketlilik artabilir.

Terazi Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Aşk yaşantınızla ilgili ilginç olaylar gündeme gelecektir. Partnerinizin sizden beklediği ilgiyi ona göstermelisiniz. Ortak çalışmalar içinde olmak onu mutlu edecek ve aktivitelerinizi birleştirmek isteyecektir. Çocuklarınızın bir takım sorunları ile ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Onların duygusal anlamda motive etmelisiniz.

Terazi Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Finansal işler, yatırım planları, paylaşılması beklenen kar ve kazançlar gibi şeylerde taraflardan bir kısmının, belki de hepsinin, huzur adına bazı fedakarlıklar yapması gerekebilir. Bu siz de olabilirsiniz. Kabullenici olun.

Terazi Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.