Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

09 May 2023 Terazi burcu yorumu

Kazanmayı çok seviyorsunuz ve ideallerinizi gerçekleştirmek için her türlü fedakarlığı yapıyorsunuz. Çoğu kez de yaptığınız fedakarlıkların karşılığını alıyorsunuz. Yalnız aşk ilişkisinde bugünlerde kendinizi şanslı görseniz de birlikte olduğunuz insanın sizinle ilgili şikayetleri var.

Aşk:

Duygularınızın yükseldiği bir gündesiniz. Bu duygu yoğunluğu ister istemez onu da etkiliyor. Bu yüzden de kafası karışıyor. Tam bir kısır döngü içerisinde çalkantılı bir aşk hayatı yaşıyorsunuz.

İş:

İşinizle ilgili önünüzde çeşitli seçenekler duruyor. Bunlardan hangisini seçeceğiniz konusunda ancak zaman ve o anki durumlarınız etken olacak. Şu anda elinizdeki işi en iyi şekilde yapmaya çalışıyorsunuz.

Para:

Maddi konularda şanslı bir gündesiniz. Yaptığınız bir işin karşılığını fazlasıyla aldınız. Artık parasal konularda daha atak ve daha hırslı davranmayı tercih edeceksiniz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Şu aralar iyi giden şansınıza fazla güvenip davranışlarınızda aşırılığa kaçmamalısınız.

Terazi Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Hiçbir amacı olmayan ve hiç kimseye kazanç sağlamayacak tartışmaların içerisine çekilebilirsiniz. Bu tür sert diyaloglardan kaçamamanız durumunda tartışmaların dozu giderek artabilir, uzak durun. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Yarın Merkür ve Neptün arasında oluşacak olumsuz açı nedeniyle, iki üç gün için kafamız biraz bulanık olabilir, olayları net şekilde görmekte zorlanabiliriz veya yanıltıcı kişilerin veya yanıltıcı etkilerin gölgesinde yanlış adımlar atmaya ya da yanlış kararlar almaya eğilimli olabiliriz. Dolayısıyla, karar almak ya da detay gerektiren çalışmalar yapmak için uygun günler olmayabilir. Bugün Yengeç burcuna geçen ve 5 Haziran?a kadar bu burçta kalacak olan Venüs ise, yaklaşık iki ay boyunca ev, aile, duyarlılık ve duygusallık başlıklı konularda tatmin olma isteğimizin artacağını, aile ilişkilerimizi ya da yaşadığımız yeri paylaştığımız diğer kişilerle bağlarımızı kevvetlendirebileceğimizi veya gayrimenkullerle ilgili ya evimizi ilgilendiren konularda bazı yenilikler yapma ya da girişimlerde bulunma arzumuzun artacağını gösteriyor. ?

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Eve ve ailenize yönelik sorumlulukların olabileceği bir gündesiniz. Ailevi konular içerisinde daha esnek olmaya gayret edin.

Terazi Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Birlikte çalıştığınız insanlara vereceğiniz şansla gücünüzü arttıracaksınız. İlgi alanınızın artmasıyla değişik iş profilleri karşınıza çıkacaktır. Seçim şansınızı kullanırken; gelecek getirisini de düşünerek, mantıklı adımlar atmalısınız. Çevrenizde yapıcı bir tablo sergilerken, düşünce birliğinde olan kişileri de kaynaştıracaksınız.

Terazi Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Terazi Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.