Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

30 June 2023 Terazi burcu yorumu

Beklentilerinizin gerilimini çevrenize yansıtmasanız iyi olacak. Aslında isteklerinizi gerçekleştirmeniz mümkün. Sadece makul istekler içinde bulunun ve kendinizi zorlamayın. Biraz daha hoşgörülü ve sakin davranmalısınız. Özellikle sevdiğinizin ilgisi ve sıcak davranışları sizi etkileyecek. Karşılaştığınız kişiler ve olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir ve çocukluk günlerinde yaşadıklarınızı hatırlayabilirsiniz. Duygularınız dalgalanabilir. Ancak sevdiğinizin ilgisi moralinizi yükseltecek ve olaylara farklı açılardan bakacaksınız.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Düşüncelerinizi söylemekten kaçının, aksi takdirde patronlarınızdan birini kızdırabilirsiniz. Sevgilinize karşı çok ince ve anlayışlı davranacaksınız ve bu da tutku ve erotizm dolu, güzel bir döneme girmenizi sağlayacak.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar yeni sözleşmeler ya da projeler için çok olumlu görünmüyor. Önemli kararları yarına ertelemek yapabileceğiniz en akıllıca şey olacak. Yükseleni Terazi burcu olan birçok kişi yeni bir işe girecek ve bu mali açıdan da memnuniyet verici olacak. Herkes için olmasa da bazıları için bu istikrarlı bir pozisyon olacak.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün göz önünde olmaktan keyif alacağınız anlar içinde olabilirsiniz. Meslek hayatınızda ön plana çıkmak daha aktif olmak istemeniz olası. Bu konuda iş arkadaşlarınızdan ve üstlerinizden gereken desteği görmeniz mümkün. Hedeflerinize ulaşmak için stratejik davranmanız olasıdır. İkili ilişkilerinizde farkındalık yaşayabilirsiniz.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Organizasyona yönelik işlerinizde, sosyal ortamlarda ve davetlerde yeteneklerinizi sergileyeceksiniz. Arkadaşlarınızla paylaşımlarınız artabilir, bu durumun tadını çıkarın.