Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

09 August 2023 Terazi burcu yorumu

Karşılaştığınız olaylar ve kişiler sizi şaşırtabilir ve bilinçaltınızın derinlerinden yükselen unutulmuş arzular uyanabilir ve gerilim hissedebilirsiniz. Ancak arkadaşlarınızın ilgisi ve yakınlarınızın desteği ile olaylara daha farklı açılardan bakabilirsiniz ve yaşam felsefenizi gözden geçirebilirsiniz. Annenizin yaşadığı olaylardan etkilenebilirsiniz veya anneniz ile birlikte yaşadığınız olayları hatırlayabilirsiniz. Eviniz, çevreniz ve içinde bulunduğunuz koşulları tamamen değiştirmek için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Bu arada sürpriz aşklar yaşayabilir ve güçlü kişilerden etkilenebilirsiniz, tedbirli olun.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Maaşınızı, gelirinizi ve kariyerinizi etkileyecek önemli bir anlaşmayı karara bağlayacaksınız. Partnerinizin çok beğenmediği ve kendinden bahsetmekten kaçındığı insanların önünde, onun hatalarını yüzüne vurup, kabalık etmekle suçlanabilirsiniz.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Ani gezegen hareketleri pratikliğinize etki edecek beklenmedik değişiklikler getirecek. Kartlarda beklenmedik avantajlar görünüyor. Yıldızlar bugün özellikle üçüncü dekantta doğanlar için olumlu bir konumda olacak. Yatırım yapmak, ev almak ve para biriktirmek için mükemmel bir zaman.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gün içinde sorumlu olduğunuz konularda özveride bulunabilirsiniz. Ev ve aile ortamında denge ve uyumu kurmakta zorlanmanız mümkün. Aile içindeki mevzular canınızı sıkabilir. Geçmişe yönelik konular açılabilir. Kendinizi yorgun ve huzursuz hissetmeniz olasıdır. Kendi iç sesinizi dinleyerek çıkış noktası bulabilirsiniz.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Arkadaşlarınızla aranızda çözülmesi gereken işleri halledeceğiniz bugün doğru iletişimle kafanızdaki sorulara cevap bulabilirsiniz. Bu aralar hayatınızda değişimler oluşurken kendinizi etrafınızdaki olaylara kapatmayın, sonucu çok güzel olacak.