Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

15 September 2023 Terazi burcu yorumu

Karşılaştığınız olaylar sizi heyecanlandıracak. Aynı zamanda alıngan ve duygusal bir tavır içinde olabilirsiniz ve duyduğunuz haberlere duygusal tepkiler gösterebilirsiniz. Fakat duygularınızı aklınız ile denetlemeyi başarabilirsiniz. Bu arada alacağınız haberler ve teklifler sizi heyecanlandıracak ve en derinlerde uyuyan isteğiniz uyanacak. Hareket halinde olmak ve açık hava organizasyonlarına katılmak sizi hem rahatlatacak, hem de duygularınız değişecek. Akşam saatlerinde dikkatinizi kendinize yönelteceksiniz ve sevdikleriniz ile meşgul olacaksınız.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Biraz yavaşlayıp, yaşamınızı sadeleştirerek bu dönemin keyfini çıkaracaksınız. Başkalarını baştan çıkarma yeteneğinizi öne çıkarabilecek ve kendi gizemli yollarıyla sizi cezbeden yeni bir kişide başarılı olacaksınız.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar belirsiz bir projeye çok fazla çaba sarf etmemenizi öneriyor. Bir tuzağa düşebilir hatta kendinizi bir sahtecilik durumuna düşmüş bulabilirsiniz. Yıldızlar ilk dekantta doğanlara tüm çabalarını ortaya koymayı tavsiye ediyor. Bugün çok üretken ve isabetli olacaksınız. Mümkün olduğunca istifade edin.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün maddi durumunuzla ilgili kendinize yeni kaynaklar bulmak isteyebilirsiniz. Fakat kontrolünüz dışında gelişen olaylar finansal krizler yaşamanıza sebep olabilir. Bu konuda alternatif plan yapmanızda yarar var. Yeteneklerinizi ve hayal gücünüzü geliştireceğiniz konulara yönelebilirsiniz. Riskli konular gündeminize gelebilir.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Faaliyet halindeyken huzur ve denge yaratan, empati kabiliyetleri gelişkin Teraziler için bugün huzur ihtiyacı yüksek. Ancak özellikle aşk ilişkilerinde huzuru korumak adına taviz vermeyin. Günün ilerleyen saatlerinde daha aktifsiniz. Büyük alışverişlerden kaçının. Arkadaşlarınızı görmek size iyi gelir.