Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

24 February 2024 Terazi burcu yorumu

Sabah saatleri beklediğiniz gelişmelerin olmaması sizi sıkabilir ve bir çok şeyi yeniden değerlendirebilirsiniz. Özellikle sizi rahatsız edecek bazı haberler alabilirsiniz. Daha çok iç dünyanıza döneceksiniz. Öğleden sonraki saatlerde ise fazlasıyla enerjik olacaksınız ve kendinizi güçlü hissedeceksiniz. Düşüncelerinizi bir noktaya toplamakta ve konsantre olmakta zorlanabilirsiniz. Özellikle iletişimsel bazı sorunlar yaşama ihtimaliniz olabilecektir. Günün ikinci yarısında ani kararlar vermekten kaçınmalısınız.

Aşk:

Duygusal yaşamınızda sabah saatleri daha çok iç dünyanıza döneceksiniz ve yalnız kalmayı tercih edeceksiniz. Duygusal bir isteksizlik ve ihmalkarlık içine girebilirsiniz. Sevdiğiniz insanla aranızda küçük bazı sorunlar ortaya çıkabilir. Öğleden sonraki saatlerde ise duygusal açıdan oldukça aktif olacaksınız. Ancak ani tepkiler vermeniz ve kafanızdan geçenleri direkt söylemeniz sevdiğiniz insanla çeşitli sorunlar yaşamanız yol açabilecektir. Duygusal konularda günün ikinci yarısında dikkatli olmalısınız.

İş:

Günün ilk yarısını sakin ve düşüncelerinizi kendinize saklayarak geçireceksiniz. Çevrenizi gözlemleme yeteneğiniz ve sezgileriniz oldukça olumlu olacaktır. İşinizle ilgili konuları yeniden değerlendireceksiniz ve geleceğe ilişkin kaygılar yaşayabilirsiniz. Öğleden sonraki saatlerde ise işinizle ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Özellikle yeni düşünceler geliştirme şansınız olacaktır. Ancak aceleci hareket etmekten kaçınmalısınız.

Para:

Maddi konularda sabah saatleri bazı sorunlar yaşayabilirsiniz ve bazı endişeler içine girebilirsiniz. Öğleden sonraki saatlerde ise kendinizi daha rahat hissedeceksiniz ve üzerinde fazla düşünmeden harcamalar yapabilirsiniz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Öğleden sonraki saatlerde sabırsızlanma eğiliminizin size zarar vereceğini unutmamalısınız ve enerjinizi doğru olarak yönlendirmelisiniz.

Terazi Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Sizi memnun edecek şeyleri gerçekleştirebilmek için türlü sayıdaki seçeneğinizi gözden geçirmenizde fayda var. Bu sayede çok sayıda bilgi ortaya çıkartabilir ve hayatınızın en güzel zamanlarını geçirmenizi sağlayacak işlerin, iş birliklerinin veya ilişkilerin temellerini atabilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Venüs ve Satürn arasında oluşan olumlu açı, önümüzdeki üç gün için, ilişkilerimizde veya maddi durumumuzda daha sağlıklı ve mantıklı adımlar atmamız ya da daha akılcı düşünmemiz ve planlama yapmamız için destekleyici olacaktır. Ancak, sabah saatlerinde aşırılıklardan kaçınmalıyız (çok yeme, çok konuşma, abartma, ukalalık, çok harcama, sıvı alımını abartma v.b). ?

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün akademik konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Yabancılarla ilişkiler yoğunluk kazanabilir. Sabah saatlerinde gündeminiz hareketlenirken ilerleyen zamanlarda yavaşlama söz konusu olabilir. İmzalamanız gereken evrakları sabah saatlerinde halletmeniz sizin için iyi olacaktır. Hobilerinize zaman ayırmak sizi keyiflendirecektir.

Terazi Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Bugün bulunduğunuz alanlarda ön plana çıkmayı seven bir havaya gireceksiniz. Çevrenizdekilere sevgiyle yaklaşıyor olmanız, sizi farklı kılabilir. Yakın çevrenizle kuracağınız diyalog, rutin işlerinizin canlanmasına neden olacak. Evinizle ilgili olumlu planlarınızı yaşama geçirmek için önemli günlerden biri.

Terazi Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Krediler, alacak verecek durumları, destek talepleri, maddi ya da manevi anlamda bir karın ya da zararın paylaşılması gibi durumlarda bazı beklentileriniz yeteri kadar karşılanmayabilir. Talepler sınırları aşıyor olabilir.

Terazi Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.