Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

07 March 2024 Terazi burcu yorumu

Düşüncelerinizi istediğiniz gibi yönlendirebileceğiniz ve yaşamınızdaki bazı sorunların üzerine gidebileceğiniz bir gündesiniz. Ailenizle birlikte güzel vakit geçirebilirsiniz. Küçük başarılar kazanma şansınız var. Sorunlarınızın üzerine yoğunlaşabiliyorsunuz ve bugün çözüm yolunda adımlar atma şansınız yüksek.

Aşk:

Aşk ilişkinizde başarılı olabileceğiniz bir gün. Sevgilinizle aranızda bir süreden beri devam eden sorunlarınızı çözebilmeniz için harekete geçebileceğiniz bir gündesiniz.

İş:

İş ortamınızda yeni metotlarla karşılaşabileceğiniz ve bunları en iyi şekilde uygulamak isteyeceğiniz bir gündesiniz. İş arkadaşlarınızın yardım teklifini geri çevirmeyin.

Para:

Parasal konularda aldığınız önlemler sayesinde bir miktar para biriktirmeyi başardınız. Bugün birikimlerinizin bir kısmını harcamak zorunda kalabilirsiniz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Bugün ikili ilişkilerinizde iniş çıkışlar yaşayabilirsiniz. Çevrenizde bazı beklenmedik değişimlerin olması muhtemel.

Terazi Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Doğru davrandığınızı düşünmenize veya doğru olanı yapmanıza rağmen zor anlar yaşarsanız veya yaşıyorsanız, yalnız olmadığınızı hatırlamanızda fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren gün geneli: İkili ilişkilerde temkinli ve sakin olunmasında fayda var. Bugün, halledilmesi gereken işleri tamamlayabilir, detay ve titizlik gerektiren işlerle uğraşabilir, hayatımıza çeki düzen vermek isteyebiliriz. Hayalleri bir kenara bırakıp gerçek hayatla ilgili işlere koşmamız ve ayaklarımızın yere basması gerektiğini fark edebiliriz. Bazı amaçlarımıza ulaşabilmek veya planlarımızı uygulayabilmek için, değişken koşullara uygun değişiklikler yapmamız gerekebilir. Aşırı tepkilerden veya radikal adımlar atmaktan kaçınmamız gerekiyor. Başak, Yay, İkizler veya Balık burçları ufak tefek stres hissederlerse, nedeni bugün Başak burcunda gelişecek olan dolunay olabilir, büyütmemeliler. Ay?ın Pluto ile olumlu, Neptün ve Güneş?le olumsuz görünümü, sabah saatlerinde kandırılmaya veya yanlış kararlar almaya açık olduğumuza, akşam saatlerinde ise, daha güçlü ve kararlı hissedeceğimize dikkat çekiyor. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın?

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Elinizde olmayan nedenlerle ilgili kontrol kaybı yaşayabilirsiniz. Psikolojik olarak bilinçaltınız denge arayışı içinde olabilir. Egonuz ile ilgili kabullenme yaşayabilirsiniz. Etrafınızdakilere fedakarlık yapacağınız zamanlar var. Sorumlu olduğunuz konularla ilgili karar vermekte zorlanabilirsiniz. İşleriniz askıda kalabilir.

Terazi Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Ele aldığınız konularda, yenilgiye tahammülünüz yok. Sevdiğiniz işleri yapmaktan hoşlanıyor ve pes etmiyorsunuz. Maddi konularda ilginç fikirlere açıksınız. Bugün, kazançlarınızı arttırma yoluna gidecek ve gerekli kişilerle görüşmek isteyeceksiniz. Paylaşımlarınız sayesinde karlı bir kazanç tablosu ortaya çıkıyor.

Terazi Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Bir iş arkadaşınız ya da size bağlı çalışan size hizmet sunan biri ile aranızda ufak bir anlaşmazlık yaşanabilir. Bir şeyleri, görevleri, üstlenilen işleri değiştirmek ve daha kararlı tutumlar, radikal hamleler iyi gelebilir.

Terazi Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.