Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

20 March 2024 Terazi burcu yorumu

Enerjik bir gününüzdesiniz ve aklınızdan pek çok program geçiyor. Tek sorununuz birlikte olmak istediğinizin kişilerin sizin enerjinize ayak uyduramaması. Bugün birkaç ayrı grubu bir araya getirmek çabası içinde olabilirsiniz. Bir davet verebilir ya da bir davete çağrılabilirsiniz. Eski bir arkadaşınızdan alacağınız dolaylı bir haber bazı projelerinizi gözden geçirmenize neden olabilir.

Aşk:

Onun bir dediğini iki etmemekten inanılmaz keyif alıyorsunuz. Bu tavrınız çevrenizdekileri şaşırtıyor, hatta biraz da kızdırıyor. Bugün yine ona tabi olacaksınız. Neyse ki o da size karşılığını veriyor.

İş:

Hafta başında küçük bir problem yaşayacağınıza dair kimi ipuçları sizi hafif tedirgin ediyor. Bugün bu konuyla ilgili bir telefon görüşmesi yapabilirsiniz. Sandığınız kadar bir sorun yaşanacak gibi görünmüyor.

Para:

Paranızı başkalarıyla paylaşmak en büyük hobiniz neredeyse. Zaman zaman yaşadığınız parasal sıkışıklığınızın en büyük nedeni bu. Bugün böyle harcamalardan kaçınmalısınız.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Aklınızdan geçen birçok proje var. En akla yakınını hayata geçirmek için uğraşırsanız daha gerçekçi olabilir.

Terazi Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

(+/- 1 ay) İçerisinde, Balık burcunda meydana gelen Güneş tutulması nedeniyle bir süredir birbirinizin farkında olduğunuz, ama tanışmadığınız ya da tanıştığınız, ama konuşmadığınız bazı kişilerle diyaloglarınızı geliştirebilir ve gerçek arkadaşlıklar kuraİlişkisi olan Terazi?ler bu anlamda hazırlıksız yakalanabilirler. Daha dikkatli olmalılar. Ayrıca ani bir iş değişikliği veya iş teklifi gündeme gelebilir ya da çalışma koşullarınız veya çalışma arkadaşlarınızla ilgili değişiklikler söz konusu olabilir. Belki de siz çalışma tekniklerinizde bir değişiklik yapabilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bugün Balık burcunda gerçekleşen Güneş tutulması ve yeni ay, ucu açık kalmış konuların tamamlanmasını gerektirebilir, bitirilmesi gereken işleri hatırlatabilir ve yeni başlangıçlar yapılması için önümüzü açabilir. Özellikle yardımlaşma veya yardım kuruluşlarıyla birlikte hareket etme türünde başlıklarda ya da spritüel konularda belli girişimlerde bulunabileceğimiz, fedakarlık yapmaktan ve başkalarının yaralarına merhem olmaktan mutluluk duyacağımız bir süreçteyiz. Bazılarımız hayatlarında ne kadar alıyorum ne kadar veriyorum sorgulamalarını arttırabilir. Bugün burç yorumlarınızda tutulmanın burcunuza etkisini ele aldım. (+/ - 1 AY) yazmasının nedeni, etkilerin bir ay önce kendini hissettirmesi veya bir ay daha hissettirme ihtimali olması olasılığıdır. ?

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Çalışma arkadaşlarınızla ilgili konularla güne başlayabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda eşinizle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Kişisel açıdan önem verdiğiniz konularla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Bağımsız olma isteğiyle, yeni başlangıçlar yapmaya karar verebilirsiniz. Akşam saatlerinde işlerinizle ilgili kararlar vermek kolaylaşacaktır.

Terazi Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Bugün, partnerinizin duygusal konuşmalarının etkisi altında kalacaksınız. Onun hayal dünyası oldukça geniş ve sizi de kendi dairesinin içine almak istiyor. Yaratıcı yönlerinden etkilendiğiniz bir gerçek fakat, kişiliğiniz konusunda kimseye taviz vermek istemiyor ve özel ilişkilerinize bile , bu özelliğinizi yansıtıyorsunuz.

Terazi Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Terazi Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.