Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

21 May 2024 Terazi burcu yorumu

Dominant kişiliklerin dost çevrenizde sorunlar yarattığını düşünüyorsunuz. Birtakım kümeleşmelerin bilinçli örgütlendiği fikrindesiniz. Bu konularda sağlıklı tartışmalarınız olacak. Bazı zorunluluklarla gönülsüz giden bir yakınınızı uzak yerlere uğurlayacaksınız. Önümüzdeki günlerde bu anlamda üzüntüler söz konusu.

Aşk:

İlişkinizin dış etkenlerden ne kadar etkilenebileceğini kavrayamıyorsunuz. Yanlış değerlendirmeler içindesiniz. daha doyumlu olmalı, aşkı düşsel beklentilerle yargılamamalısınız.

İş:

Cuma yorgunluğu, işlerdeki güne uymayan yığılmalar karşısında yeterince yoğunlaşmanızı engelleyebilir. Büyük umutlarla bağlandığınız görüşmelerden bugünlerde haberler alabilirsiniz.

Para:

Para daralmalarında, kolay harcama alışkanlığı ana neden gibi görünüyor. Birkaç güne varmadan sevineceğiniz haberler söz konusu, ama atak ve girişimci davranışlar gerekecek.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Bugünlerde elinize geçecek bazı bilgileri, birtakım insan değerlendirmelerinden sonra gündeme getirmeniz gerekiyor.

Terazi Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Maddi konularda veya ortak kaynak kullanımı gerektiren başlıklarda, yenilikler veya yeni başlangıçlar yapabileceğiniz iki haftalık süreçtesiniz. Ancak, yarın başlayacak Merkür gerilemesi yeni başlangıçlar esnasında yaşanabilecek aksiliklere, eksikliklere veya karışıklıklara karşı tedbir alınması gerektiğine işaret ediyor. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bugün bir yeni ay gerçekleşiyor. Aslında, yarın meydana gelecek olan Merkür gerilemesi, bugün meydana gelecek olan yeni ayın yenileyici ve canlandırıcı etkisini biraz hafifletebilir, ama yeni ay, Boğa burcunda gerçekleşeceği için küçük mutluluklar da bize yetecektir nasılsa. Pazar günü yazımda yeni ay?ın etkilerini daha detaylı ele almıştım ?

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Kendinizi ifade etmek isteyeceğiniz uğraşlarla zaman geçirmek isteyebilirsiniz. İşlerinizin ilerlemesinde sıkıntılar olabilir. Toparlamak istediğiniz işlerinize yoğunlaşabilirsiniz. Uğraştığınız işlere kişisel yeteneklerinizi katacağınız zamanlar var. Öğleden sonra ailevi konular gündeme gelebilir. Eski konularla uğraşabilirsiniz. Akışta kalmaya özen gösterin.

Terazi Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Evinizle ilgili değişim yaşayacaksınız. Yolculuklardan gelen dostlarınızı da evinizde misafir edeceksiniz. Enerjinizin oldukça güçlü olması, çevrenizde tercih edilen bir kişi olmanızı sağlayacaktır. Yaşam sürecinizin rotasına izlerini vuran asıl kişiliğinizi gösteren işler yapıyor olmanıza rağmen, bazı içsel dürtüleriniz nedeniyle sapmalar yaşayabiliyorsunuz.

Terazi Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Terazi Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.