Yay

Yay burcu yorum arşivi

04 Temmuz 2020 Yay burcu yorumu

Sevdiğiniz ile ilişkileriniz daha sıcak olacak. Çünkü daha ilgili ve anlayışlı davranacağınız bir döneme giriyorsunuz. Bu arada bazı endişeleriniz olabilir fakat bugün dikkatinizi dışarıya yönelteceksiniz ve eğlenceli organizasyonlar ile ilgileneceksiniz. Hareket halinde olmak ve özellikle açık havada dolaşmak keyfinizi yerine getirecek. Sürpriz davetler alabilirsiniz ve ilginç organizasyonlara katılabilirsiniz. Hem aşk, hem de parasal konulara olumlu ve yapıcı bir tavır içinde bulunacaksınız. Böylece gelişmelerin istediğiniz yönde olduğunu anlayabilirsiniz.

Yay burcunun bugün genel durumu

Yakın kişilerle iletişimleriniz, bugün tam istediğiniz şekilde gerçekleşebilirler. Çevrenize ayıracağınız vakit sizi sosyal açıdan tatmin ederken, beklemediğiniz biri, maddiyatla alakalı sevindirici bir haberi de getirebilir.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Üstleriniz, gelişmelerle ilgili sık sık bilgilendirilmek isteseler de, siz, bazı noktalar tamamen açıklığa kavuşuncaya kadar bilgi vermekten kaçınabilirsiniz. Kesin bilgi vermek istiyor olabilirsiniz ama size söyleneni yapmanız daha yararlı olabilir.

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün iletişim konularında daha hassas olabilirsiniz. Yabacılarla ilgili konularda sorumluluk almanız gerekebilir. Fikirlerine güvendiğiniz kişilerle konuşmak size iyi gelebilir. Bazı konularda yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Gün içinde çevrenizden özgürleşmek isteyebilirsiniz. Düşüncelerinizi paylaşmak için daha farklı ortamlarda bulunabilirsiniz.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Etrafınızdaki insanları eleştiri yağmuruna tutuyorsunuz. Ancak birileri sizi eleştirmeye kalktığında isyan ettiğiniz belli oluyor. Buna artık bir son vermelisiniz. Özel hayatınızda ise ihtiyacınız olan sadakati bugün fazlasıyla bulacaksınız. Bir çocuk gibi hür ve neşelisiniz. Bu gönül rahatlığını özlemiştiniz. Yeni fırsatları değerlendiriyorsunuz.

Yay Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün iletişim konusunda kararsızlıklar yaşayabilir, alacağınız bazı haberlerden yüzdeyüz mutlu olmayabilir ve eğitim kurumlarından gelen işler, davalar gibi beklediğiniz süreçlerde tatminsizlik ve beklentinizin dışında gelişen olaylarla karşılaşabilirsiniz. Gün içinde hislerinizden emin olmadan harekete geçmemeniz önemlidir. Öğleden sonraki zaman diliminden gece yarısına dek, aşk hayatınızda fırsatlarla karşılaşabilir, eşle iletişim konusunda olumlu paylaşımlarda bulunacağınız şanslar elde edebilirsiniz.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Yeniayla birlikte parasal konularda yeni başlangıçlar ve kararlar sizi destekliyor. Büyük bir borç alacak ya da büyük bir kredi altına girecekseniz bu tarihten sonra hareket edin.