Yay

Yay burcu yorum arşivi

10 Ağustos 2020 Yay burcu yorumu

Sabahın erken saatlerinde uyanabilirsiniz ve eğlenceli organizasyonlar yapabilirsiniz. Çevre gezilerine çıkabilir, farklı çevreler ve ilginç topluluklar ile karşılaşabilirsiniz. Sizden daha farklı olanlar ve özellikle yaratıcı ve özgür kişiler ilginizi çekecek. Bu arada değer verdiğiniz kişileri arayabilir ve ziyaretine gidebilirsiniz. İyimser ve anlayışlı kişilerin davranışlarından etkilenebilir ve şimdiye kadar dikkatinizi çekmeyen ayrıntılara ilgi duyabilirsiniz. Hatta karşılaştığınız bazı kişiler ne kadar şanslı olduğunuzu size hissettirebilir. Bu arada hayallerin dağıtıcı etkisinden uzak durmalısınız.

Yay burcunun bugün genel durumu

Spor, beslenme veya bakım programları gibi sağlığınızı olumlu biçimde etkileyecek uygulamalara yönelebilirsiniz. Bunlar, fiziksel görünümünüzü de yakın zamanda son derece olumlu etkilemeye başlayacaklardır.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Sahip olduğunuz görevlerin başka çalışanlara dağıtılması, önümüzdeki günlerin konularından olabilir. Üstleriniz, size çok yük bindirdiklerini ve bu durumu değiştirmeleri gerektiğini düşünecekler. İleriki dönem daha rahat geçecektir.

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün yeni niyetler içinde olabilirsiniz. Kişisel olarak önem verdiğiniz konularla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Bedensel sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz. İkili ilişkiler önem kazanabilir. Kendinize zaman ayırabilirsiniz. İletişimde olduğunuz kişilerle keyifli zaman geçirebilirsiniz. Bazı konular fazla derine inebilir.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kendinizi yorgun hissediyor ve yalnız kalmak için çeşitli bahaneler buluyorsunuz. Ancak yakın dostlarınız kolay kolay sizi yalnız bırakacağa benzemiyorlar.

Yay Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca çalışma hayatınızdaki görüşmelerinizde başarı elde ederken, yaptığınız işlerle ön plana çıkabilir, enerjinizi toplum içinde en iyi şekilde ifade edebilirsiniz. Gün içinde yaşamınızda size zarar veren birini fark edebileceğiniz bugün, gizli eylemlerden uzak durmayı tercih etmeniz gerekmekte.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Önemli kararlar almaktan kaçınmanız gerekebilir. Seyahatlerde beklenmedik etkilere açık olmalısınız. Diğer insanlarla gireceğiniz diyaloglarda ruhen yorulabilirsiniz.