Yay

Yay burcu yorum arşivi

21 Ağustos 2020 Yay burcu yorumu

Hareketli bir gün geçirecek ve saygı duyulan kişiler ile yapmış olduğunuz konuşmaları bir kez daha gözden geçireceksiniz. Fakat bugün kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz. Sürprizler keyfinizi yerine getirecek. Alışılmışın dışında davranan kişiler ilginizi çekecek. Sürpriz aşklar ve heyecan verici maceralar, duygularınızı harekete geçiriyor. Bilim, teknoloji ve özellikle bilgisayar teknolojisi ile yapılmış işlere ilgi duyabilirsiniz. İlginç kişiler ile tanışabilir, arkadaş olabilirsiniz. Kısa veya uzun yolculuklar yapabilir, fantastik filmler izleyebilir, farklı ortamlarda dolaşmaktan keyif alabilirsiniz.  

Yay burcunun bugün genel durumu

Beklenmedik anda bazı insanlarla tanışabilir ve bu kişilerin teklifleri ile hobi gibi bir uğraşınızı gelir kapısı haline getirme şansını yakalayabilirsiniz. Böylesi bir şansı en iyi şekilde değerlendirmelisiniz.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Bugün, iş hayatındaki tehlikeli engelleri aşmanız, riskleri ortadan kaldırmanız ana konular arasındaki yerlerini alabilirler. Bunun yaratacağı motivasyon sayesinde enerjinizin de arttığını görmeniz mümkündür.

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün zihinsel konularda fazla aktif olabilirsiniz. Gün içinde sözleşmeler gündeme gelebilir. Yazışma ve konuşmalarınızın tarzına dikkat etmenizde fayda var. Kendinizi doğru ifade ettiğinizden emin olun. Kişisel açıdan önem verdiğiniz konularda daha mücadeleci olabilirsiniz. Tepkilerinizi kontrol etmenizde fayda var.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Önümüzdeki birkaç gün, yapılması gereken işler yüzünü göstererek gerçek hayata dönmenizi sağlayabilir. Sosyal açıdan hareketli günlerdesiniz.

Yay Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için maddi konularda son derece büyük bir şans görünmekte. Krediler, miras, nafaka, burs, ortak gelirler ve yeni anlaşmalar konusunda güçlü ve iyicil etkiler almaktasınız. İletişim konusunda beklemediğiniz şanslarınız olabileceği gibi, yakın çevrenizin desteği ile sorunlarınıza muazzam çözüm yolları bulabileceğiniz bir gündesiniz.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Maddi konularda etkili davranacaksınız. İş ve aile alanlarınızda şanslı etkiler altındasınız ama bu keyif harcamalarınız konusunda biraz abartılı davranmanıza sebep olabilir.