Yay

Yay burcu yorum arşivi

01 Eylül 2020 Yay burcu yorumu

Güne keyifli başlayacak ve iyimser tutumunuz ile çevrenizi etkileyeceksiniz. Sevdikleriniz ile aranızdaki ilişkiler yeni boyutlar kazanacak. İsteklerinizi güzel ve rahat bir biçimde ortaya koyabilir, geçmişte yaşadıklarınızı gözden geçirebilirsiniz. Kendinize olan inancınız zayıf olabilir fakat sevdiğiniz, saydığınız kişilerin ilgisi ve desteği ile kendinize olan güveniniz yükselecek. Böylece sorunlar karşısında fazla bocalamayacak ve olayların gelişmesini bekleyeceksiniz. Bu arada isteklerinizi gerçekleştirmek için fazla rahat davranmasanız iyi olacak. Karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirmek için gayret göstermeniz gerekiyor.

Yay burcunun bugün genel durumu

Duygularınızın herhangi bir güne oranla çok daha yoğun olmasını bekleyebilirsiniz. Bunları bastırmaya çalışmayın. Özellikle de sevgi gibi olumlu duyguları yakın çevrenize göstermekten çekinmeyin.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Yalnız çalışmayı isteyeceğiniz ve işlerinizi bitirmeden kimseyle görüşmeyi veya planlarınızı açıklamayı tercih etmeyeceğiniz bir döneme girebilirsiniz. Sükunet istediğiniz için, yalnız çalışmak gerçekten yararlı olabilir.

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gün içinde gelecekle ilgili planlarınızla ilgilenmek için zaman yaratabilirsiniz. Sosyal konular daha fazla ilginizi çekebilir. Arkadaşlarınızla plan yapmak size iyi gelecektir. Sorumlu olduğunuz işlerinizle daha fazla göz önünde olabilirsiniz. Birkaç konuyla birlikte ilgilenebilirsiniz. Akşam saatlerinde sanatsal aktiviteler içinde olabilirsiniz.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Sosyal alanda kendinizi geliştirmeyi seviyorsunuz. Bugünlerde her şeyden memnun olup mutlu olmanız çevrenizin de hoşuna gidiyor. Güzel ve enerjik bir gündesiniz.

Yay Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün özel hayatınızda partnerinize olan ilginizi belli edip, ona sevginizi sunun. Karşınızdaki kişinin sizinle mücadele etmeye değil, sizin ilginize ihtiyacı var. Son derece keyifli ve iyi hissedeceğiniz bir gündesiniz. Bugün bir şeyler tam karışıyor derken, üst üste gelen çözümler sayesinde evrenin size uzanan yardım elini hissedecek ve ne kadar şanslı olduğunuzu fark edeceksiniz.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Dış ortamlarda olabildiğince açık ve dürüst olmaya özen gösterin. Uzaklardan haberleriniz var. Sosyal ortamlarda arkadaşlarınızla bağlantılarınızı kuvvetlendireceksiniz.