Yay

Yay burcu yorum arşivi

10 Eylül 2020 Yay burcu yorumu

Yoğun duygular ve farklı bir heyecan ile güne başlayacaksınız. Özellikle burcun son günleri doğmuş olanlar sabah saatlerinde duygusal olabilir ve geçmişte yaşadıkları olayları hatırlayabilirler. Özellikle eviniz, anneniz ve annenizin yaşadığı olaylar bilinçaltınızın derinlerinden yükselebilir. Ancak hareket halinde olmak ve dışarıda yapılması gereken işleriniz ile ilgilenmek sizi rahatlatacak. Öğlene doğru haliniz değişiyor. Uzun zamandır görmediğiniz arkadaşlarınıza tesadüf edebilirsiniz veya beklemediğiniz ziyaretçileriniz olabilir ve kafanız karışabilir. Duyduğunuz haberlerden etkilenebilirsiniz. Ancak dedikodular ile fazla ilgilenmeyin ve kaygı uyandıran düşüncelerden uzak durun. []

Yay burcunun bugün genel durumu

Kendinize yakın gördüğünüz insanlarla aranızdaki iletişim ve haberleşme trafiğinin artması mümkündür. Konuşacağınız, tartışacağınız veya paylaşacağınız birçok şey olabilir.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Kendinize yakın gördüğünüz insanlarla aranızdaki iletişim ve haberleşme trafiğinin artması mümkündür. Konuşacağınız, tartışacağınız veya paylaşacağınız birçok şey olabilir.

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Sabah saatlerinde, parasal işler ve bazı harcamalar gündeme gelebilir. Öğleden sonra daha fazla görüşme ve zihinsel uğraşlar söz konusu.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kişisel olarak çok çekici olmaya başladınız. Karşı cins sizlerin kültüründen çok fiziksel yapınızla ilgilenmeye başladı. Ancak siz farkında değilsiniz, kendi işlerinizle uğraşıyorsunuz.

Yay Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca çalışma hayatınızdaki görüşmelerinizde başarı elde ederken, yaptığınız işlerle ön plana çıkabilir, enerjinizi toplum içinde en iyi şekilde ifade edebilirsiniz. Gün içinde yaşamınızda size zarar veren birini fark edebileceğiniz bugün, gizli eylemlerden uzak durmayı tercih etmeniz gerekmekte.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Aile ve hayati sorumluluklarınızda birtakım engellerle ve sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bu süreçte aile hayatınızda yaşadığınız hayal kırıklıkları ve ailenizden gördüğünüz birtakım etkiler cesaretsizliğe kapılmanıza neden olabilir.