Yay

Yay burcu yorum arşivi

06 Ekim 2020 Yay burcu yorumu

Yoğun duygularla güne başlayacaksınız. Bazı karışıklıklar olsa bile bunlarla başa çıkacak gücünüz var. Üstelik olaylara farklı açılardan bakacaksınız ve ilginç yorumlar yapacaksınız. Aslında kendinizi keşfettiğiniz bir süreç içindesiniz ve ilginç kişiler ile tanışmak size iyi gelecek. Böylece moralinizi bozan konulardan uzaklaşacaksınız ve isteklerinizi gözden geçireceksiniz. Hanım arkadaş ve yakınlarınız ile ilişkilerinizi zorlaştıracak davranışlarda bulunmaktan kaçının. Sevdiklerinize karşı ilgili davranmaya özen gösterin ve anlamaya çalışın. []

Yay burcunun bugün genel durumu

Başarının gezegeni Jüpiter, burcunuza faydalı etkiler gönderiyor. İyimserlik size tam bir vizyon kazandırarak, belli bir özgüvene erişmenizi sağlayacak. Bugün ilişkinizle yakından ilgilenecek ve sevgilinizin küçük değişiklikler yapmasını sağlayarak, onu biraz rahatsız etmeye çalışacaksınız.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Eğer olaylar sizin önemli bir hedefinizden vazgeçmenize neden olursa kuruntu yapmayın. Durumu incelemek için zamanınızı iyi kullanın. Kendi işinizde çalışıyorsanız aceleci davranmamaya ve sabırsızlanmamaya çalışmalısınız. İşler dikkatle sonuçlandırılmalı.

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün parasal konularda daha dikkatli olmak isteyebilirsiniz. Yeni bir şeyler oluşturmak için sorumluluk alabilirsiniz. Birikimleriniz değerlendirmek için fırsatlar oluşabilir. Gün içinde alacağınız kararlar size sorumlulukta getirecektir. Maddi konulardaki gelişmeler bugün sizi daha iyi hissettirebilir. Başkalarından yardım alabilirsiniz.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Keyifli bir sohbet ortamı haftanın bütün yorgunluğunu alacak. Hoşlanmadığınız birinin ters davranması sizi biraz tedirgin etse bile kafanızı takmayın. Zararı dokunmayacaktır.

Yay Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

İkili ilişkiler, ortaklıklar ve yakın dostluklarınızda pozitif etkiler aldığınız bugün, sosyal etkinliklerde, toplantılarda yer alabilir, çalışmalarınızı en iyi şekilde sergileyebilir, görüşmelere katılabilir ve aşk hayatınızda pozitif görüşmeler gerçekleştirerek, ilişkilerinizi geliştirebilirsiniz.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sosyal ortamlardaki harcamalarınız biraz yüksek olabilir. Eğer harcamalarınızı belli bir düzene koymayı başarırsanız, bu süreçte elinize geçen parayı iyi bir yatırıma dönüştürme imkânına sahip olacaksınız.