Yay

Yay burcu yorum arşivi

04 Kasım 2020 Yay burcu yorumu

İsteklerinizin yarattığı gerilimi çevrenize yansıtmasanız iyi olacak. Özellikle yapabileceğinizden daha büyük sorumluluklar almaktan kaçınmalısınız. Biraz makul olun ve dikkatinizi dağıtan ayrıntılardan uzaklaşın. Karşılaştığınız kişiler sizin bildiğiniz ve inandığınız duruma farklı açılardan bakabilirler ve siz de etkilenebilirsiniz. Aslında meydana gelen olaylar yaşam felsefenizi değiştirmeniz için sizi zorluyor. Harcamalarınıza özen göstermeniz gerekiyor. Gecenin ilerleyen saatlerinde duygularınız yoğunlaşacak ve hayal gücünüz uyanacak. Nedensiz kaygılarınız olabilir. []

Yay burcunun bugün genel durumu

Sezgileriniz daha güçlü olacak ve mevcut imkanlardan en iyi şekilde yararlanabileceksiniz. İş arkadaşlarınıza sesinizi yükseltmeyin. Bir güç sömürüsü sizi kötü bir moda sokacak ve sizi partnerinize karşı daha sabırsız hale getirecek. Fevri olmamaya çalışın.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Kartlarda bugün yurtdışındaki bağlantılarda şanslı açılımlar ve kazanç artışı var. Dikkatle ve kurnazca hareket edin. Gençler bugün gelişme için harika bir fırsat yakalayabilirler. Bir üstünüz size büyük sorumluluklar yükleyebilir. []

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün zihinsel olarak yoğunsunuz. Duygusal olarak hareketli bir gündeminiz olabilir. Yakın arkadaş çevrenizdeki olaylardan etkilenebilirsiniz. Yeni başlayacağınız konularla ilgili hazırlık yapma fırsatı bulacağınız bir gündesiniz. Kardeşlerinize zaman ayırabilirsiniz. Ticari konularda yeni kararlar almak uygun olmayabilir.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Ne istediğini bilen yapıya sahip olmanızdan kaynaklanan başarılarınız göz kamaştırıyor. Sevdiğiniz kişi size hayranlık duyuyor. Ancak sizler her konuda şüpheci yaklaşmaktasınız.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Parasal konularda şanslı etkiler altındasınız. Yaptığınız işlerin somut karşılığını almak size kendinizi güvende hissettirebilir. Kalbinizdeki soru işaretlerini üzerinizden atmayı deneyin.