Yay

Yay burcu yorum arşivi

06 Kasım 2020 Yay burcu yorumu

Duygularınızın dalgalandığı bir gün... Eski dostlarınız ile karşılaşabilirsiniz ve heyecan duyabilirsiniz. Daha önce karar veremediğiniz durumlar ile ilgili gelişmeler moralinizi yükseltecek ve daha yapıcı bir tavır sergileyeceksiniz. İsteklerinizi gerçekleştirmek için dostlarınızın desteğini alabilirsiniz. Ayrıca sevdiklerinizin ilgisi ve sıcak davranışları moralinizi yükseltecek. Günün ilerleyen saatlerinde dikkatinizi kendinize yönelteceksiniz ve isteklerinizi gözden geçireceksiniz. Hem aşk, hem de parasal açıdan sürpriz gelişmeler meydana geliyor./p> []

Yay burcunun bugün genel durumu

Yeni sözleşmelere imza atarken ya da yeni firmalarla çalışırken dikkatli olun; yeni kontaklarınıza karşı uyanık ve tedbirli davranın. Kaygılarınızı içinize atmayın; birilerine anlatmaya çalışın. Aksi taktirde kötü bir ruh hali bütün gününüzü mahvedebilir.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Astral olasılıklar mükemmel! Yeni bağlantılar somut başarıya ulaşmanızda lehinize çalışacak, hatta çözümlenmemiş durumlarda bile. Kader hayli özgün fikirlere sahip kişilere karşı cömert davranabilir. Bu tür kişiler gerçekten harika başarılara ulaşacaklar. []

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün yakın çevreniz, konuşma ve görüşmeler sizi oldukça meşgul edebilir. Duygusal alanda iyimserliğinizi korumaya bakın.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Parasal açıdan problemleriniz var. Ancak gün içerisinde alacağınız bir para haberi sizi oldukça rahatlatabilir. Yeni bir aşka yelken açmalısınız.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Kendinize olan güveniniz, isteğiniz ve şevkiniz bu hafta sonu sizi çok mutlu edecek. Hayattan istediklerinizi almanız ve güzel sonuçlarla karşılaşmanız, kendinize olan güveninizi artırıyor.