Yay

Yay burcu yorum arşivi

27 Kasım 2020 Yay burcu yorumu

Çok hareketli bir dönemdesiniz. Ancak seyahat halinde olanlar ve seyahat hazırlığı yapanlar olabilecek en iyi şekilde bu dönemi geçiriyorlar. Çünkü yaşam enerjinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve enerji fazlasını boşaltmanın en iyi yöntemlerinden birisi seyahat etmek. Tabii bu arada sabırsız ve tahammülsüz bir tavır içinde olabilirsiniz. Özellikle parasal ihtiyaçlarınız artmış olabilir ve bunun gerilimini hissedebilirsiniz. Beklentilerinizin yarattığı gerilimi çevrenize yansıtmasanız iyi olacak. Gün içinde sürpriz gelişmeler olabilir ve ilginç teklifler ile karşılaşabilirsiniz. Yapıcı ve olumlu davranmak için gayret gösterin. İhtiyaçlarınız artmış olabilir fakat sürpriz kazançlar da sağlayabilirsiniz. []

Yay burcunun bugün genel durumu

Bugün sezgileriniz kuvvetli olacak; bu da akıllı yatırımlar yapmanızı ve gelirinizi artırmanızı sağlayacak. Yalnızca kendi sorunlarınıza önem vermeyin; bu şekilde etrafınızda olan bitene karşı, doğru bir görüşe sahip olamazsınız.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Bugün işyerinde zorluk yaşayacaksınız. Şu anki projeleriniz yavaşlayacak ve bir acil durum planı gerekecek. İş arayan birçok genç geçici de olsa tatminkâr ve iyi maaş veren birer iş bulacaklar. []

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün sizi duygusal alanda meşgul eden pek çok konu var. Ay burcunuzda ilerlerken eksik kalan işler üzerinde de düşünebilirsiniz.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

SEVGİLİNİZ ilgisizliğinizden rahatsız ancak bunu dile getirmek istemiyor. Ortak çıkarlarınız doğrultusunda hareket etmelisiniz.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün kendinizle baş başa kalmak ve içinizdekileri anlatmak derdindesiniz. Sizin kontrolünüz dışında gelişen her tür olaya karşı hemen panik olmayın, ailenize karşı fedakârlıklarınız yüksek.