Yay

Yay burcu yorum arşivi

04 Aralık 2020 Yay burcu yorumu

Rüyalarınız bugün çok gerçekmiş gibi olabilir ve etkilenebilirsiniz. Ancak isteğiniz ve duygularınız giderek yükseliyor. Gün içinde sürpriz gelişmeler olabilir ve heyecan duyabilirsiniz. Özellikle yaratıcı kişiler ve özgür yaşayanlar dikkatinizi çekecek ve sizin de yaratıcı potansiyeliniz uyanacak. Sabah saatlerinde hissettiğiniz nedensiz gerilim ve kaygılardan uzaklaşacaksınız ve öğlene doğru kendinizi özgür ve keyifli hissedeceksiniz. Yeni girişimlerde bulunmak için acele etmeyin. Şimdilik gelişmeleri bekleyin. Bu arada ilginç çözümleriniz ile çevrenizi şaşırtabilirsiniz./p> []

Yay burcunun bugün genel durumu

Otoriter davranmayın. Elinizdeki işleri iş arkadaşlarınıza delege edin ve önemli kararlar alırken onların da katılımını sağlayın. Sizi çok etkileyen fakat sizinle ilgilenmeyen bir arkadaşınıza karşı tereddütlü ve sabırsız davranmaya meyilli olacaksınız. Kendinizi yıpratmayın ve gözünüzü başka yerlere odaklayın.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Olumlu gökyüzü şimdiye kadar sizin yeteneklerinizi sergilemenize izin vermeyen nüfuzlu kimselerin desteğini verecek. İkinci dekantta doğanlar sonunda hiçbir yere varmayacak planlarla enerjilerini harcama riskine girecekler. Yıldızlar harekete geçmeden öne çok düşünmenizi tavsiye ediyor. []

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün ziyaretler ve görüşemeler sayesınde düşüncelerinizi netleştirebilirsiniz. Daha pozitif olmaya gayret etmelisiniz.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kurallarınız sebebiyle birçok fırsatı kaybedebilirsiniz. Bu inadınızdan vazgeçin. İlişkinize sahip çıkmak istiyorsanız onu dinlemelisiniz.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün sosyal ortamlarda veya size keyif veren yerlerde kendinizi güvensiz hissetmeniz mümkün. Bunun sonucunda çok kolay tepkiler verebilir veya günü istediğiniz şekilde geçiremeyebilirsiniz.