Yay

Yay burcu yorum arşivi

05 Aralık 2020 Yay burcu yorumu

Güne istekli başlayacaksınız ve sizi rahatsız eden konulardan uzaklaşıp hareketli bir gün geçireceksiniz. Zaten hareket halinde olmak, keyfinizi yerine getiriyor. Farklı felsefeler, yabancı ortamlar ve değişik mekanlar ilginizi çekecek. Ancak detaylar ile çok fazla ilgilenmeyin ve şansınızı iyi değerlendirmek için gayret gösterin. Uzaklarda yaşayan yakınlarınız ve yabancılar ile olan ilişkilerinizi gözden geçirirken küçük detaylara takılı kalmayın. Bugün karşılaştığınız kişiler hayata bakış açınızı değiştirebilirler./p> []

Yay burcunun bugün genel durumu

Bağırmayın ya da sesinizi yükseltmeyin; aynı şeyi biraz daha ılımlı olarak da elde edebilirsiniz. Keyifle işi bir arada yapmanın bir yolunu bulacak ve partnerinizle birlikte çok pozitif ve avantajlı bir tatile çıkacaksınız.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Kartlarda bugün yurtdışındaki bağlantılarda şanslı açılımlar ve kazanç artışı var. Dikkatle ve kurnazca hareket edin. Gençler bugün gelişme için harika bir fırsat yakalayabilirler. Bir üstünüz size büyük sorumluluklar yükleyebilir. []

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Ev içinde ya da ailenizi ilgilendiren konularda daha hareketli olabilirsiniz. Ancak duygusal alanda daha esnek olmaya bakın.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Ayın hareketleri sizleri bir hayli etkiliyor. Yönetici gezegeniniz Jüpiter size stres yaratmaya devam edebilir. Minik aksilikler olduğunda kendinize negatif enerji yüklememelisiniz.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Yakın çevrenizle, sosyal ortamlarda bulunmak ve eğlenceli işlerin peşine düşmek isteyebilirsiniz. Hayat girişimlerinizde güzel gelişmeler altındasınız. Bazı arkadaş ilişkilerinizde birtakım zorlanmalar görülebilir.