Yay

Yay burcu yorum arşivi

05 Ocak 2021 Yay burcu yorumu

Güne keyifli başlayacaksınız ve isteklerinizi gerçekleştirmek için çalışacaksınız. Yaşam enerjinizi yükselten kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve yaratıcı ortamlarda bulunabilirsiniz. Veya bazı sorunlarınıza yaratıcı çözümler bulabilirsiniz. Her zaman olduğundan daha pratik ve hızlı hareket edeceğiniz bir gün. Dışarda olmak ve hareket halinde bulunmak size iyi geliyor. İlginç organizasyonların içinde yer alabilirsiniz ve yapıcı tavırlarınız ile hem çevrenizi, hem de karşı cinsi etkileyebilirsiniz. Bugün kendinizi güçlü ve iyi hissedeceksiniz.

Yay burcunun bugün genel durumu

İzlediğiniz yol düzgün ve tehlikesiz olacak; etkileri olumlu ve lehinizde olacağından uzun beklemeleri kafanıza takmayın. Gerçekten ilişkinizi düzeltmeye ve belirli prensipler koymaya çalışmanız gerekiyor. Birbirinize olan hisleriniz hala yoğun olsa da, partneriniz size olan inancını kaybetmiş gibi görünüyor.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Bir iş arkadaşınız sabrınızı sınasa bile bugün planlarınızı yürütebilmeniz için uygun koşullar bulma konusunda sıkıntı yaşamayacaksınız. Tartışmalardan kaçının. Eğer üçüncü dekantta doğanlardansanız yıldızlar size tümüyle farklı bir mesleki hayatın temelini oluşturabilir. En iyi fırsatları kaçırmamaya bakın.

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gün içinde keyif aldığınız şeylere daha fazla zaman ayırabileceksiniz. Uğraştığınız konularda yaratıcılığınızı kullanabilirsiniz. Çocuklarla ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Hobileriniz için harcama yapabilirsiniz. Akşam saatlerinde ev içindeki işlerinizi toparlamak için fırsat bulabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konular kafanızı kurcalayabilir.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Aşk ön planda. Kendinizi özgür hissedebilir ve yeni programlar yapabilirsiniz. Uğraştığınız işlerde yaratıcılığınızı kullanacağınız zamanlar var.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Merkür, bugün sizin burcunuza kayarak gerilemeye devam edecek. Pazar gününe kadar iletişiminizde net ifadelerle yolunuzda ilerleyin, önemli başlangıçlardan kaçının.