Yay

Yay burcu yorum arşivi

09 Şubat 2021 Yay burcu yorumu

Çevre gezileri, seyahatler ve eğlenceli ortamlar keyfinizi yerine getirecek. İsteklerinizin arttığı bir dönemdesiniz ve yaşam enerjiniz yüksek. Ancak isteklerinizin gerçekleşmesi için gelişmeleri beklemeniz gerekiyor. Daha önce girişimde bulunduğunuz konu ile ilgili gelişmeleri gözden geçirebilirsiniz. Faturalar, evraklar ve pratik konulara yönelik bazı karışıklıklar olabilir ve sizin de kafanız karışmış olabilir. Fakat yapmak istediğiniz konulara yönelik kararlılığınız devam ediyor ve isteklerinizi sevdiğinize anlatabilir ve güçlü yakınlarınızın desteğini alabilirsiniz. Bugün çevre gezileri ve keyifli organizasyonlara katılabilir, eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Yay burcunun bugün genel durumu

Çok titiz davranacak, etrafınızdakileri dikkatle gözlemleyeceksiniz, fakat bunu yaparken iş arkadaşlarınızı rahatsız edecek yollara da başvuracaksınız. Bir arkadaşınızın partneri, onu küçük düşürmeye çalışacak ve siz de bu sorunu çözme ihtiyacı duyacaksınız.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Astral olasılıklar mükemmel! Yeni bağlantılar somut başarıya ulaşmanızda lehinize çalışacak, hatta çözümlenmemiş durumlarda bile. Kader hayli özgün fikirlere sahip kişilere karşı cömert davranabilir. Bu tür kişiler gerçekten harika başarılara ulaşacaklar.

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

İş hayatınızla ilgili sorumlu olduğunuz konuları çözebilirsiniz. Fikirlerinizi üstlerinizle paylaşmak isteyebilirsiniz. Hedeflerinize ulaşmak için kadınlardan destek alabilirsiniz. Gün içinde annenizle ilgili konular gündeme gelebilir. Ticari konularda eksiklerinizi tamamlayabilirsiniz. Duygusal konularda ani değişiklikler sizi etkileyebilir.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yeni girişimlerde bulunarak kendinizi kanıtlama ihtiyacı duyacaksınız. Hal böyle olunca hayatınız daha rutin bir hale gelebilir. İlgi alanınızla uğraşmanızda fayda var.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Ortaklaşa para alanlarınıza yoğunlaşacak, iç dünyanızla daha fazla haşır neşir olacaksınız. Evinizde yapılacak planlar sizi fazlasıyla mutlu edebilir. Sevdiklerinizle iletişiminizi güçlü tutacaksınız.