Yay

Yay burcu yorum arşivi

14 Şubat 2021 Yay burcu yorumu

Güne keyifli başlayacaksınız ve kafanızı karıştıran her ne olursa olsun bugün daha istekli ve heyecanlı olacaksınız. Tuhaf rüyalar görmüş olabilirsiniz ancak güne başladığınız zaman olaylara farklı açılardan bakacaksınız. Hareketli bir gün geçirebilirsiniz ve uzun zamandır ilgilenmediğiniz konulara ilgi duyabilirsiniz. Farklı çevreler ve ilginç kişiler ile birlikte olmak keyfinizi yerine getiriyor. Böylece sizi rahatsız eden düşüncelerden uzaklaşacaksınız ve sorunlarınıza farklı çözümler arayacaksınız. Günün ilerleyen saatlerinde alacağınız teklifler sizi heyecanlandırabilir.

Yay burcunun bugün genel durumu

Ekonomik durumunuzu yeniden canlandıracak, gelirinizi artıracaksınız. Siz yine de, gereksiz harcamalarınızı kontrol altında tutun. Biri aranıza girmeye ve sizi rahatsız etmeye çalışsa bile, sevgiliniz için elinizden gelen her şeyi yapacaksınız.

Yay Burcu Kariyer Durumu

İsteklerinizi ortaya koymak için yıldızların bu avantajlı konumundan istifade edin. Tereddüt etmek muhteşem bir fırsatı kaçırmanıza sebep olabilir. Sizin gibi birine böyle olması çok yazık olur. İkinci dekantta doğanlar ofiste fikirlerine değer verilmesini sağlayacaklar ve hayal kırıklıkları yaratmayacaklar.

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün elinizde olmayan nedenlerden dolayı kayıplar yaşayabilirsiniz. Kendi iç dünyanıza dönebilir, bazı konuları kabullenme içine girebilirsiniz. Gün içinde başkalarıyla birlikte işler yürütebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerinizde engeller çıkabilir. Kadınlardan alacağınız destek sizi gün içinde daha ileriye taşıyabilir. Ticari konularda gelişmeler olabilir.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Niteliklerinizi onaylamanızı sağlayacak ve kariyerinizde gelişmeyi garantileyecek sürprizlerle karşılaşacaksınız. Ancak evle bağlantılı konularda anlaşmazlık yaşayabilirsiniz.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün göz önünde olacağınız alanlarda veya iş konularında titiz ve seçici tavırlarla hareket edeceksiniz. Özel hayatınızda sevdiğiniz insanla aranızda çok güzel bir iletişim sağlayacaksınız.