Yay

Yay burcu yorum arşivi

05 Mart 2021 Yay burcu yorumu

Heyecanlı ve istekli olacağınız bir gün. İsteklerinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz ve yeni projeler yapabilirsiniz. Girişimde bulunmak için kuvvetli arzular duyacaksınız ve arkadaşlarınızın desteğini alacaksınız. Ekip çalışmalarında başarılı olacak ve fikirlerinizi etkileyici bir biçimde ortaya koyacaksınız. Çeşitli organizasyonlara katılabilirsiniz ve katıldığınız etkinliklerde tanışacağınız kişiler ile güçlü iletişimler kurabilirsiniz.Bugün kendinizi daha güçlü ve kararlı hissedeceksiniz. İsteklerinizi belirleyebilir, kendinizi gözden geçirebilirsiniz. Akşam saatlerinde karşılaşacağınız olaylar endişe duymanıza neden olabilir. Kaygılardan uzak durun.

Yay burcunun bugün genel durumu

Her fikre açık olacaksınız ve iyi yatırımlar yapacaksınız, özellikle de kendi şirketiniz varsa. Sevgiliniz size güven ve sevgi verecek, ve onunla giderek daha da mutlu olacaksınız. Siz yine de, onun özel eşyalarına göz atma arzunuzu kontrol altında tutun.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Her zamanki aktivitenizde yeni açılımlar yapmak ve yeni aktiviteler yaratmak için doğru zaman. Kazancınızı yükseltebileceksiniz. Kendi işlerinde çalışanlar aksaklıklarla karşılaşabilir, diğerleriyle iletişimde zorluk yaşayabilir ve acil görevleri yerine getirmek için kendilerini çok yorun hissedebilirler.

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Zihinsel açıdan daha dengeli ve sakin kalmaya bakmalısınız. Duyacağınız bazı haberler kafada karışıklık ve endişe kaynağı olabilir.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yabancılar veya yabancı ülkelerle ilgili bir gün geçirebilirsiniz. İş bağlantıları, yatırımlar, yurtdışındaki mesleki eğitim programları hep günün konuları arasında olacak.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Aşk hayatınızda 3 Nisan’a kadar sorunlara açıksınız. Eski problemler su üstüne çıkabilir veya eski aşklarınız karşınıza gelebilir. Bu dönemde yeni bir ilişkiye başlamamaya çalışın.