Yay

Yay burcu yorum arşivi

04 Nisan 2021 Yay burcu yorumu

Katılacağınız bir toplantıda tanışacağınız kişi ile sürpriz bir aşk macerasına fazla düşünmeden atılabilirsiniz. Kafanız karışık olsa bile bugün kendinizi güçlü ve keyifli hissedecek, sevdiklerinizle aranızdaki ilişkiyi güçlendireceksiniz. Meydana gelen olaylar duygularınızı harekete geçirerek yeni istekler duymanıza neden olacak. Seyahate çıkabilir, bir süredir uzak kaldığınız yakınlarınızla görüşebilirsiniz. Yakınlarınızın sözlerinden etkilenmiş olabilirsiniz ancak duyduklarınızı doğru anlayıp anlamadığınızı kontrol edin. Yanlış anlaşılmalar olabilir.

Yay burcunun bugün genel durumu

Önceden sizi kırmış olan biriyle bir iletişiminiz olacak; ne düşündüğünüzü ona söyleyecek ve onu sert bir şekilde uzaklaştıracaksınız. Sevgiliniz tarafından ihmal edildiğinizi düşünecek ve bir arkadaşınızla flört ederek onu kıskandırmaya çalışacaksınız, ancak bu kişi de halinizden hiç anlamayacak.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Her zamanki aktivitenizde yeni açılımlar yapmak ve yeni aktiviteler yaratmak için doğru zaman. Kazancınızı yükseltebileceksiniz. Kendi işlerinde çalışanlar aksaklıklarla karşılaşabilir, diğerleriyle iletişimde zorluk yaşayabilir ve acil görevleri yerine getirmek için kendilerini çok yorun hissedebilirler.

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün yabancılarla ilgili konular gündeme gelebilir. Uzaktaki bir olayla ilgili mücadelenizi ortaya koymak durumunda kalabilirsiniz. Değişik konulara yönelebilirsiniz. Duygusal değişkenleriniz çok olabilir. Sorumlu olduğunuz konularda farklı şeyler yapmak isteyebilirsiniz. Yaratıcılığınızı kullanmak isteyeceğiniz konularla ilgilenebilirsiniz.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Şüpheler geliştirerek günü kendinize zehir ediyorsunuz. Negatif düşünceler üzerinde hareket edemezsiniz. Özellikle karşı cinse karşı tutumunuz olumsuz.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Ailevi ilişkilerinizde sıkıntılara hazırlıklı olun. Dekorasyon, tadilat veya tamirat işleriniz varsa sorunlara açık bir dönem olabilir. Aranızın bozuk olduğu aile büyüklerinizle sorunlarınızı halledin.