Yay

Yay burcu yorum arşivi

19 Nisan 2021 Yay burcu yorumu

Çevre gezilerine çıkabilir, hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Yeni çevrelere girebilir, ilginç kişilerle tanışabilirsiniz. Özellikle bugün yeni tanıştığınız kişilere dikkat edin. Katılacağınız davetler ve organizasyonlarda eski arkadaşlarınızla karşılaşacaksınız ve onların tanıştırdığı kişiler sonraki günlerde fırsat olarak değerlendireceğiniz tekliflerde bulunacaklar. Bu arada aşık olacağınız kişiyle karşılaşabilirsiniz. Ayrıca ayrıldığınız sevgiliyle bugün tekrar görüşebilir ve ilişkinizi gözden geçirebilirsiniz. Duygularınız yerine aklınız ile hareket ederseniz, başarılı olacaksınız.

Yay burcunun bugün genel durumu

Kendinizden bu kadar emin olmaktan vazgeçin ve diğer insanlarla daha esnek bir şekilde çalışmaya çalışın. Partnerinize karşı az da olsa küstah davranacaksınız; geçmişteki ilişkileri hakkında kişisel sorular soracaksınız ve bu da partnerinizi rahatsız edecek.

Yay Burcu Kariyer Durumu

İş yine sizden daha fazlasını talep ediyor. Bir üstünüzle uğraşmanız, çok sohbet edip az iç çekmeniz gerekecek. Bu her zaman kolay olmayacak. Multimedya alanında çalışanlar anlık hataların dikkatlerini dağıtmasına izin vermeden ayaklarını yere sıkı sıkı basmalılar.

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Zihinsel konularda yoğun olabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki olaylarla ilgilenebilirsiniz. Sabah saatlerinde sözleşmeler gündeme gelebilir. Gün içinde ev hayatınızdaki sorumluluklarınız sizi yorabilir. İş hayatınızda üstlerinizden yardım alabileceğiniz bir gündesiniz. Geleceğiniz için yeni planlar yapabilir, yolculuklar organize edebilirsiniz.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Dikkat çekmek bugün sizler için çok önemli. Eski partnerinizi ancak böyle kıskandıracağınızı düşündürüyorsunuz. Oysa herkes kendi yolunda zaten. Hayallere kapılmamalısınız.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Kişiliğinizi iş alanlarınıza kaydıracaksınız. Başkaları için çalışmaktan mutlu olabilir, faydalı bir şeyler yaptıkça güveninizi kazanabilirsiniz. Sağlığınıza özen göstereceksiniz.