Yay

Yay burcu yorum arşivi

07 Haziran 2021 Yay burcu yorumu

İsteklerinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz. Daha önce beklediğiniz ve bir türlü oluşmayan gelişmeler ile ilgili kararlılığınızı sürdüreceksiniz. Uzaklarda yaşayan yakınlarınız ile haberleşebilirsiniz veya dostlarınızın ziyaretine gitmek için seyahat programları yapabilirsiniz. Sevdiğiniz ile aranızdaki ilişkiler yeni boyutlar kazanıyor. Sevdiklerinizin ilgisi ve desteği ile endişelerden uzaklaşabilirsiniz ve hayal gücünüzü yapıcı yönde kullanabilirsiniz. Zaten şimdiye kadar olmadığınız ölçüde kararlı ve yapıcı davrandığınız bir dönemdesiniz. Güçlü yakınlarınız sizi destekliyor.

Yay burcunun bugün genel durumu

Size yapılan teklifler ve önerileri iyice gözden geçirin, çünkü göründüğü gibi olmayabilir ve size ekonomik zararlar verebilirler. Bugün ilişkinizle ilgili kararlar üzerine düşünün ve her ne pahasına olursa olsun iradenizi zorlamaktan kaçının.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Kartlarda bugün yurtdışındaki bağlantılarda şanslı açılımlar ve kazanç artışı var. Dikkatle ve kurnazca hareket edin. Gençler bugün gelişme için harika bir fırsat yakalayabilirler. Bir üstünüz size büyük sorumluluklar yükleyebilir.

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün ilişkileriniz gündeminizi etkileyebilir. Kişisel açıdan önem verdiğiniz olaylar üzerinde durabilirsiniz. Bazı konularda hayal kırıkları yaşayabilirsiniz. Hassas olduğunuz konuları akışına bırakmak daha iyi olabilir. Sorumlu olduğunuz konularda sıkışıklıklar meydana gelebilir. İşlerinizdeki eksikleri tamamlamak isteyebilirsiniz.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

CESUR adımlar atmalısınız. Başkalarının ne düşüneceğini gerektiğinden fazla umursamak ancak size kısıtlama getirir. Başarıya giden yolda atak olun.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İş alanlarınızda güzellikler yaşayacaksınız. Çalışmak size keyifli gelebilir. İş arkadaşlarınızla aranızı düzeltebilirsiniz. Kilo almaya müsait bir dönemdesiniz.