Yay

Yay burcu yorum arşivi

10 Haziran 2021 Yay burcu yorumu

Bazı karışıklıklar ve duyduğunuz haberler yüzünden keyifsiz olabilirsiniz. Fakat endişeli hayallerden uzak durmalısınız. Düşünceler zihninizin derinliklerine inebilir ve dikkatinizi tek bir konuya odaklamanız zor olabilir. Hayallerin dağıtıcı etkisinden uzaklaşın ve hayal gücünüzü yapıcı yönde kullanmak için gayret gösterin. Yakınlarınız için endişelenmeniz mümkün. Ayrıca ideallerinizi gözden geçirebilirsiniz ve ideallerinizin değişmeye başladığını anlayabilirsiniz. İş arkadaşlarınız ve komşularınız ile aranızda çıkabilecek anlaşmazlıkların üzerine gitmeyin. Yanlış anlamalar olabileceğini düşünerek davranın ve tartışmalardan uzak durun.

Yay burcunun bugün genel durumu

Sizi hor görmüş ya da potansiyelinizi küçümsemiş birinden intikam alacaksınız. Eğer hala birini arıyorsanız, elinize bir ilişkiye başlamak için mükemmel bir fırsat geçecek. Hatta şu ana kadar arkadaş olarak gördüğünüz biriyle olması muhtemel.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar bugün çok olumlu olmayabilir ve aceleyle alınmış bir ev ya da araba yüzünden mali kargaşaya yol açabilirler. Üçüncü dekantta doğanlar eğer yeni bir yatırım fırsatını kaçırmak istemiyorlarsa yaratıcı olmaya çalışmalılar.

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Günün ilk yarısında parasal konularda, harcamalarda daha dikkatli ve gerçekçi olmaya bakın. Öğle sonrasında görüşmeler, konuşmalar, ziyaretler gündeme gelebilir.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Sakin ve gerçekçi yaklaşım tarzınızla insanları büyülüyorsunuz. Dış güzelliğinize söz yok. Ancak içsel olarak sıkıntılarınız var. Kuruntularınızı bir kenara bırakmalısınız.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Maddi konularda çabuk kararlar alabilir, tepkilerinizi kolay gösterebilirsiniz. Sosyal ortamlarda kafanıza göre harcamalarda bulunmaktan kaçının.