Yay

Yay burcu yorum arşivi

21 Haziran 2021 Yay burcu yorumu

Sabah uyandığınızda kendinizi farklı hissedebilir ve görmüş olduğunuz rüyayı hatırlamasanız bile endişeli olabilirsiniz. Fakat haliniz uzun sürmeyecek ve dikkatinizi farklı konulara yönelteceksiniz. Özellikle yeni teknolojiyle ilgilenebilir, bilgisayar, televizyon ve iletişim cihazlarıyla ilgili gelişmeleri takip edebilirsiniz. Bugün Yaz Gündönümüve siz de geçiş anınındeğişimini hissedebilirsiniz. Kendinizi hayallere kaptırmayın ve sezgilerinize şu aralar fazla güvenmeyin. Özgür duygular ve heyecan uyandıran yenilikler ile ilgilenmek halinizi değiştirecek. Dedikodular ve duyduğunuz haberler ile fazla ilgilenmeyin. Yanlış anlamalar olabilir.

Yay burcunun bugün genel durumu

İyi yatırım yapmak sayesinde kazancınızı artırabileceksiniz; bu da kendinize bir şey almanıza imkan sağlayacak. Gezegenlerin konumu, olmasını çok istediğiniz bir şeyin iptaline sebep olabilir; bunu kişisel almayın; çünkü akşam ona kavuşabilirsiniz.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Bugün, özellikle de gerçek becerileriniz ve dolayısıyla da başarı ihtimaliniz ile ilgili olarak muhtemelen pek net bir fikre sahip olamayacaksınız. Gençler günlerini en iyi kendi hedef ve beklentilerini etraflıca düşünerek değerlendirebilirler. Sadece bu şekilde kendi araştırmalarını yönetebilirler.

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gün içinde zihinsel işler sizi yorabilir. Eşinizle ilgili konularda daha hassas olabilirsiniz. Bugün keyif aldığınız konulara zaman ayırmak size iyi gelebilir. Aşk hayatınız gündeminizi etkileyebilir. Yaşayacağınız değişimlerden etrafınızdakilerde etkilenebilir. Duygusal konulara yoğunlaşabilirsiniz. Sevdiğiniz şeyler için harcama yapabilirsiniz.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

AŞK: Bu konuda partnerinizin sözlerini çok iyi idrak edip dinlemelisiniz. Onun size söylemek istedikleri açık ve net ama anlamak istemiyor gibisiniz. Sizden çok fazla beklentisi yok. PARA: Bugün iş yaşamınızda bazı arkadaşlarınıza karşıt durabilirsiniz. Ama bu arkadaşlarınız sayesinde bir takım projeleriniz oluştuğunu unutmayın. Kendi işinizle uğraşın. SAĞLIK: Vücudunuzdaki kızarıklıklar alerjik durum olduğunu gösteriyor. Doktora başvurun.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Özel ilişkilerinizde değişik heyecanlar sizi canlandırabilir. Ortak atılacak adımlara daha fazla önem vereceksiniz. Aile hayatınızda romantizm ve keyfe keder davranışlar ortaya çıkabilir.