Yay

Yay burcu yorum arşivi

05 Temmuz 2021 Yay burcu yorumu

Sevdiğiniz ile ilişkileriniz daha sıcak olacak. Çünkü daha ilgili ve anlayışlı davranacağınız bir döneme giriyorsunuz. Bu arada bazı endişeleriniz olabilir fakat bugün dikkatinizi dışarıya yönelteceksiniz ve eğlenceli organizasyonlar ile ilgileneceksiniz. Hareket halinde olmak ve özellikle açık havada dolaşmak keyfinizi yerine getirecek. Sürpriz davetler alabilirsiniz ve ilginç organizasyonlara katılabilirsiniz. Hem aşk, hem de parasal konulara olumlu ve yapıcı bir tavır içinde bulunacaksınız. Böylece gelişmelerin istediğiniz yönde olduğunu anlayabilirsiniz.

Yay burcunun bugün genel durumu

Size gelen bir teklifin iyi bir teklif olduğunu doğrulayabileceksiniz. Yine de hemen kapılmamaya çalışın. Çok pratik davranacak ve size hiç uymadığı için partnerinize davranışları hakkındaki düşüncelerinizi açıkça söyleyeceksiniz.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Hedeflerinizi diğerlerine ne kadar garip de görünse kararlılıkla izleyin. Yıldızların yardımıyla sonunda haklı olduğunuzu ispatlayabileceksiniz. Eğer girişimciyseniz gelecekte yapacağınız bir etkinliği düzenlemek için doğru bir zaman. Büyük başarıya ulaşacaksınız.

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gün içinde kişisel yönden kendinizi daha aktif hissedebilirsiniz. Hassas olduğunuz konulara daha olumlu yaklaşabilirsiniz. İnandığınız konularda daha açık fikirli olmaya çalışın. Kişisel konular ön plana çıkabilir. Aşkta gelişmeler olabilir. Yabancılarla ilgili konularla mücadele etmeniz gerekebilir. Beslenmenize dikkat edin.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Uzun zamandır aklınızı kurcalayan sorular var. Yakın arkadaşlarınızla bu sorunuzu paylaşabilirsiniz. Belkide cevabı çok yakınınızda birinde gizli olabilir.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Canınız önemli işlerle uğraşmak istemeyebilir. Rüyalarınız ve sezgileriniz size doğru yolu gösterebilir. Etrafınızda olup bitenler sizi her anlamda güçlendiriyor.