Yay

Yay burcu yorum arşivi

02 Ağustos 2021 Yay burcu yorumu

Yoğun duygular ile güne başlayacaksınız ve geçmişte yaşadığınız olayları hatırlayacaksınız. Anneniz ile ilgili duygularınız derinleşmiş olabilir. Ancak bu haliniz uzun sürmeyecek ve dikkatinizi çevrenize yönelteceksiniz. Kardeşiniz, çocuklar ve arkadaşlarınız ile aranızdaki iletişimler yoğun olabilir ve duygularınız gün içinde dalgalanabilir. Ancak olaylara iyimser açıdan bakmaya başladığınız bir dönemdesiniz ve sorunların üzerinde durmayacaksınız. Üstelik içinizden yükselen iyimser duygular nedenini anlamadığınız bir rahatlık hissetmenizi sağlayacak.

Yay burcunun bugün genel durumu

Eğer hayatınızı değiştirmek ve kariyer yapmak istiyorsanız çok çaba sarfetmeniz ve çok çalışmanız gerekecek. Patronlarınızla tartışmaktan kaçının. Sevdiğiniz kişi geleceğinizle ilgili bir kararı ertelemenize engel olacak. Hiç endişelenmeyin, nasıl olsa sonunda neden böyle düşündüğünüzü anlayacak.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Her zamanki aktivitenizde yeni açılımlar yapmak ve yeni aktiviteler yaratmak için doğru zaman. Kazancınızı yükseltebileceksiniz. Kendi işlerinde çalışanlar aksaklıklarla karşılaşabilir, diğerleriyle iletişimde zorluk yaşayabilir ve acil görevleri yerine getirmek için kendilerini çok yorun hissedebilirler.

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bu sabah hassas olduğunuz konularla ilgilenebilirsiniz. İşlerinizi sağlamlaştırmak isteyebilirsiniz. İletişimle ilgili işlerinizde gelişmeler olabilir. Kişisel konularda daha dikkatli olmanız gerekebilir. Günün ikinci yarısında parasal konularda daha aktif olabilirsiniz. Keyif aldığınız şeyler için harcama yapabilirsiniz. Eğitim ile ilgili geliştirebileceğiniz konular var.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Seçim... Hayatınızda sizinle ilgili iş karıştıranları hemen sezmekte üzerinize yok. Özellikle iş alanındaki sorumluluklarınızın fazlalaşması kimileri için kıskanma aracı adeta.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Kendinizi bir kuş kadar özgür hissedebilirsiniz. Enerjinizi sizi daha yukarılara taşıyacak insanlara harcayın. Özel hayatınızdaki fikir ayrılıklarına takılmayın.