Yay

Yay burcu yorum arşivi

04 Ağustos 2021 Yay burcu yorumu

Güne keyifli ve istekli başlayacaksınız. Cemiyetinizden olan kişiler ile haberleşebilir ve sosyal faaliyetlerden keyif alabilirsiniz. Özellikle alacağınız haberler ve davetler duygularınızı harekete geçirecek ve katılacağınız davetlerde karşılaşacağınız kişiler ile yapacağınız sohbetler duygularınızı yükseltecek. Bu arada cemiyetinizin genişlediğini hissedebilirsiniz veya daha büyük toplulukların içinde yer almak için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde haliniz değişecek ve bazı detaylar ilginizi çekecek. Farkına vardığınız ayrıntılar hayal gücünüzü uyandırabilir ve arkadaşlarınıza hayallerinizi anlatabilirsiniz.

Yay burcunun bugün genel durumu

Hoş olmayan bir olay bu dönemi mahvedecek ve iş yerinizde kafası dağınık, tembel birine kızmanıza sebep olacak. Moraliniz biraz bozulacak, fakat sevgiliniz size destek olacak, sarılacak ve sıkıntınızı unutmanızı sağlamaya çalışacak.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Hedeflerinizi diğerlerine ne kadar garip de görünse kararlılıkla izleyin. Yıldızların yardımıyla sonunda haklı olduğunuzu ispatlayabileceksiniz. Eğer girişimciyseniz gelecekte yapacağınız bir etkinliği düzenlemek için doğru bir zaman. Büyük başarıya ulaşacaksınız.

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Parasal konular gündeminizi meşgul edebilir. Sorumlu olduğunuz işleri daha iyi hale getirebilirsiniz. Eski işlerinizi toparlama fırsatınız var. Ticari konularda iletişim halinde olabilirsiniz. Gün içinde yeteneklerinizi kullanacağınız konulara yönelmek isteyebilirsiniz. Gençlerle ilgili konular gelebilir. İşlerinizde özen gösterin.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Enerji... İnsanlar sizin hareketli, canlı ve esprili yönünüze alışkın. Ancak bugün keyifsiz görünmeniz şaşkınlık yaratmakta.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün atacağınız adımlarda dikkatli ve sorumlu olacaksınız. Hayattan alacağınız keyif biraz kısılsa bile, akşam saatlerinde geniş bakış açınızla daha rahat etkiler altına gireceksiniz.