Yay

Yay burcu yorum arşivi

23 Ağustos 2021 Yay burcu yorumu

Bugün dikkatinizi kendinize yönelteceksiniz ve karmaşık fikirlerden uzaklaşıp sevdiğiniz konular ile ilgileneceksiniz. Kendinize bakım yapabilir ve özen gösterebilirsiniz. Ayrıca babanız, amcanız veya ağabeyiniz ile ilgilenebilirsiniz. Babanız veya baba adayı arkadaşlarınızın yaşadığı olaylardan etkilenebilir ve bazı kaygılar hissedebilirsiniz. Endişelerden uzak durun ve hayal gücünüzü yapıcı yönde kullanmak için gayret gösterin. Saygı duyduğunuz kişilerin yardımını alabilirsiniz ve olaylara daha farklı açılardan bakabilirsiniz. Dedikodular ile fazla ilgilenmeyin.

Yay burcunun bugün genel durumu

Oldukça memnun olacağınız bir dönem ve her şey çok daha iyiye gidecek. Tam formunuzda olacaksınız; bekarsanız, çok başarılı olacaksınız.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Fikirlerinizi tekrar uygulamaya koymak için en iyi dönem. Eğer görevlerinize doğru miktarda enerji ile başlarsanız başarı daha büyük olacak. Yıldızlar ikinci dekantta doğanları hatalı yatırımlar ve kayıpla sonuçlanacak harcamalara karşı gözlerini dört açmaları için uyarıyor.

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gün içinde geleceğinizle ilgili yeni oluşumlar içinde olabilirsiniz. İş hayatınızda alacağınız desteklerle olduğunuz yeri sağlamlaştırabilirsiniz. Yeni fikirler anlaşmalar gündeme gelebilir. İşlerinizde güçlü kişilerden destek alabilirsiniz. Kafanızda olan konuları somutlaştırmak isteyebilirsiniz. Mücadele edeceğiniz konular olabilir.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

AŞK: Duygularınızı kontrol altında tutmakta zorlanıyorsunuz. Dürüstlüğünüz sizi hemen ele veriyor ancak karşı cinse birşeyleri birdenbire açılarak korkutmayın. PARA: Dönemsel olarak şansınız yoğun olabiliyor siz de o dönemleri hissediyorsunuz. Bu aralar sizin için oldukça şanslı. Küçük yatırımlarda baskın olacaksınız. SAĞLIK: Stres sizin için hastalıkların baş unsuru. Olaylara fazla kapılıp ani heyecanlar yaşamayın.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Göz önünde bulunacaksınız, gezmek dolaşmak, kalabalık ortamlar içerisinde olmak, vaktinizi diğer insanların yanında geçirmek etkisi yüksek olacak. Enerjinizi etkili bir şekilde kontrol etmeye çalışın.