Yay

Yay burcu yorum arşivi

10 Eylül 2021 Yay burcu yorumu

Güne yoğun duygular ile başlayacaksınız. Çok çeşitli kişilerle görüşmeniz gerekebilir ve ilginç kişiler ile tanışabilirsiniz. Karşılaştığınız bazı kişiler hayal gücünüzü uyandırabilir ve bazı kaygılarınız açığa çıkabilir. Hayal gücünüzü yapıcı yönde kullanmak için gayret gösterin. Detayların önemli olduğu işler yapanlar için çok ilginç bir gün. Bu arada bilinçaltınızın derinlerinden yükselen farklı istekleriniz açığa çıkabilir ve şimdiye kadar bilmediğiniz farklı yönlerinizi keşfedebilirsiniz. Arkadaşlarınız ile buluşabilir, ilginç fikirleriniz ile dikkat çekici olabilirsiniz.

Yay burcunun bugün genel durumu

Elinizden geleni yaptığınızı, fakat karşılığında aynı muameleyi görmediğinizi düşünüyorsunuz, o yüzden şu aşamada hiçbir eylemde bulunmamanız daha iyi. Sevgilinizle hararetli bir tartışmaya girmekten kaçının. Alttan alın.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar yeni sözleşmeler ya da projeler için çok olumlu görünmüyor. Önemli kararları yarına ertelemek yapabileceğiniz en akıllıca şey olacak. Yıldızlar yabancı ortaklarla çalışanların yanında. İş bağlantıları iyi tempolu olacak ve hayatlarına şanslı bir dokunuş getirecek.

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün zaman alan işlerle uğraşabileceğiniz enerjinizi yapıcı yönde kullanmaya bakın. Sağlık, hizmet ve düzen içeren uğraşlarla ilgilenebilirsiniz.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Reddedileceğim korkuları yerine bir an önce açılıp konuşarak rahatlamanız gerek. Karşılığını alamazsanız bile yönünüzü çizmiş olursunuz.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Parasal konularda güçlü ve etkili insanlarla bir araya gelebilir ya da işinizde önemli insanlardan destek görebilirsiniz. Kendi gücünüzü fark ettikçe diğer insanlar arasında daha rahat parlayacaksınız.