Yay

Yay burcu yorum arşivi

12 Ekim 2021 Yay burcu yorumu

Sürprizler hem şaşırtıcı, hem de heyecanlandırıcı olacak. Yaratıcı çalışmalar yapabilir, ilginç teklifler ile karşılaşabilirsiniz. İsteklerinizi gerçekleştirmek için gayret gösterecek, yapıcı ve olumlu davranacaksınız. Bazı kaygılarınız devam edebilir fakat bugün kendinizi rahat hissedeceksiniz ve enerjiniz ile çevrenizi etkileyeceksiniz. Sevdikleriniz ile birlikte keyifli organizasyonlara katılabilirsiniz ve eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Seyahatler, keyifli programlar ve eğlenceli ortamlar keyfinizi yerine getirecek. Hareketli bir gün geçireceksiniz. Çeşitli davetlere gidebilirsiniz gibi dostlarınızı evinize davet edebilirsiniz.  

Yay burcunun bugün genel durumu

Yakın kişilerle iletişimleriniz, bugün tam istediğiniz şekilde gerçekleşebilirler. Çevrenize ayıracağınız vakit sizi sosyal açıdan tatmin ederken, beklemediğiniz biri, maddiyatla alakalı sevindirici bir haberi de getirebilir.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Üstleriniz, gelişmelerle ilgili sık sık bilgilendirilmek isteseler de, siz, bazı noktalar tamamen açıklığa kavuşuncaya kadar bilgi vermekten kaçınabilirsiniz. Kesin bilgi vermek istiyor olabilirsiniz ama size söyleneni yapmanız daha yararlı olabilir.

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.

Yay Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Belli konularla ya da kişilerle ilgili fikirleriniz iyice netleşmeye başlıyor. Olan soru işaretlerinizi de yakında cevaplayabilirsiniz.

Yeni adımlar atmaya hazırsınız sevgili Yaylar. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Üç haftadır yaşanan yanlış anlaşılmalar, bir ileri bir geri giden durumlar veya durma noktasına gelen işler yarından itibaren hız kazanmaya başlayabilir, ama yeni başlangıçlar yapmak için birkaç gün beklemek daha doğru olacaktır. Zira yarın akşam saatlerinden itibaren durağanlaşmaya başlayacak olan Merkür, bugün ve yarın son birkaç sevimsiz marifetini göstermeye de kalkabilir. Dolayısıyla, her şeyin yoluna girmesi birkaç gün alabilir. Gün içerisinde, sosyal ilişkilerimiz olumlu. Alışverişler veya keyif için yapılan harcamalar söz konusu olabilir. Gece saatlerinde ise, ilişkilerimizde daha dikkatli cümleler kurmaya bakalım. ?

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün bilemediğiniz konular nedeniyle kendinizi daha gergin hissedebilirsiniz. İşlerinizi toparlamakta zorlanabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda kendinizi sıkışmış hissedeceğiniz zamanlar olabilir. Bazı konulara yön vermek için yeni kararlar alabilirsiniz. Kendi içinize dönmek ve olaylara sakince yaklaşmak sizi rahatlatacaktır.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Bugün partnerinize kapris yapmayın. Onu yeterince incittiniz zaten. Düşünerek ve yavaş hareket ederek gönlünü almaya bakın. Aksi takdirde kötü olaylar olabilir. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

Yay Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca ay boşlukta ilerleyeceğinden planladığınız etkinlikler, davet, organizasyon, sosyal ortamlar, internet alanları ve arkadaş çevrenizle ilgili belirsizlik ve durağanlıklar yaşayabilirsiniz. Kariyer hedefleriniz ve gelecek planlarınız açısından yeni kararlar almamayı tercih etmeniz ve ilişkilerinizi akışına bırakmanız gereken bir gündesiniz.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu