Yay

Yay burcu yorum arşivi

06 Aralık 2021 Yay burcu yorumu

Güne istekli başlayacaksınız ve sizi rahatsız eden konulardan uzaklaşıp hareketli bir gün geçireceksiniz. Zaten hareket halinde olmak, keyfinizi yerine getiriyor. Farklı felsefeler, yabancı ortamlar ve değişik mekanlar ilginizi çekecek. Ancak detaylar ile çok fazla ilgilenmeyin ve şansınızı iyi değerlendirmek için gayret gösterin. Uzaklarda yaşayan yakınlarınız ve yabancılar ile olan ilişkilerinizi gözden geçirirken küçük detaylara takılı kalmayın. Bugün karşılaştığınız kişiler hayata bakış açınızı değiştirebilirler.

Yay burcunun bugün genel durumu

Yaratıcı doğanızı canlandıracak yeni insanlarla tanışacak ve ne kadar enerjik olduğunuzu etrafınızdakilere göstermek isteyeceksiniz. Sevgiliniz sıradan, günlük etkinliklerden sıkılmış gibi duruyor ve sizinle birlikte dışarı çıkıp, yeni arkadaşlar edinmek, hatta biraz da aylaklık etmek istiyor!

Yay Burcu Kariyer Durumu

Eğer olaylar sizin önemli bir hedefinizden vazgeçmenize neden olursa kuruntu yapmayın. Durumu incelemek için zamanınızı iyi kullanın. Kendi işinizde çalışıyorsanız aceleci davranmamaya ve sabırsızlanmamaya çalışmalısınız. İşler dikkatle sonuçlandırılmalı.

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün sorumlu olduğunuz işlerinizi olgunlaştırmak isteyebilirsiniz. Yabancılarla ilgili konularda daha aktif olmak sizi başarılı kılabilir. Gün içindeki değişiklikler işlerinizi yavaşlatabilir. Ticari konulardaki sıkışıklıklar sizi zorlayabilir. Sorumlu olduğunuz konularda yaptığınız mücadeleler engellenebilir. Sabırlı olmanız gereke durumlar olabilir.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sevdiklerinizle beraber yapılacak planlar veya alışverişler kafanızı biraz rahatlatabilir. Bugün, aşk hayatınızdaki anlık duygusal çıkışlarınızı çok iyi kontrol etmelisiniz.