Yay

Yay burcu yorum arşivi

12 Şubat 2022 Yay burcu yorumu

Bazı karışıklıklar ve duyduğunuz haberler yüzünden keyifsiz olabilirsiniz. Fakat endişeli hayallerden uzak durmalısınız. Düşünceler zihninizin derinliklerine inebilir ve dikkatinizi tek bir konuya odaklamanız zor olabilir. Hayallerin dağıtıcı etkisinden uzaklaşın ve hayal gücünüzü yapıcı yönde kullanmak için gayret gösterin. Yakınlarınız için endişelenmeniz mümkün. Ayrıca ideallerinizi gözden geçirebilirsiniz ve ideallerinizin değişmeye başladığını anlayabilirsiniz. İş arkadaşlarınız ve komşularınız ile aranızda çıkabilecek anlaşmazlıkların üzerine gitmeyin. Yanlış anlamalar olabileceğini düşünerek davranın ve tartışmalardan uzak durun.

Yay burcunun bugün genel durumu

Hayat dolu, yaratıcı olacaksınız ve iç uyumunuzu değiştirebilecek karışık bir görev karşısında harika bir çözüm bulacaksınız. İlişkinizde bir şeyler iyi gitmiyor ve bir süreliğine ayrı kalmak ve geleceğiniz için biraz özgürleşmek isteyeceksiniz.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar yeni sözleşmeler ya da projeler için çok olumlu görünmüyor. Önemli kararları yarına ertelemek yapabileceğiniz en akıllıca şey olacak. Yıldızlar yabancı ortaklarla çalışanların yanında. İş bağlantıları iyi tempolu olacak ve hayatlarına şanslı bir dokunuş getirecek.

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Sizin için koşturmaca içinde yoğun bir gün olabilir. Yazılı ve sözlü iletişim trafiğinin artması sebebi ile akşam saatlerinde yorgun düşebilirsiniz. Bugün bazı kadın figürlerden destek alabilmeniz mümkün. Kardeşleriniz ya da akrabalarınız ile ilgili bazı sorumluluklar gündeme gelebilir. Öğrenmeye açık olduğunuz bu günde, eğitim konularına ağırlık verebilirsiniz.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Evinizi daha çok seveceğiniz ve orada vakit harcayacağınız bir döneme giriyorsunuz. Dışarıda olmaktansa, sevdikle- rinizi evinizde ağırlamak isteyebilirsiniz.