Yay

Yay burcu yorum arşivi

12 Nisan 2022 Yay burcu yorumu

Sabah saatlerinde kendinizi farklı hissedecek ve dikkatinizi geçmişte yaşadığınız olaylara yönelteceksiniz. Hayal gücünüz ve sezgileriniz giderek yükseliyor. Hayal gücü gerektiren alanlarda başarılı çalışmalar yapabilirsiniz. Sanatsal faaliyetler, sanatçıların bulunduğu ortamlar ve hayal gücünüzü harekete geçiren konular ile ilgilenebilirsiniz. Bazı olaylar duygusal karmaşa hissetmenize neden olabilir fakat aklınız ile hareket edebilirsiniz ve böylece duygularınızı denetlemeyi başarabilirsiniz. Bu arada sevdiğinizi ihmal etmeseniz iyi olacak. Arkadaşlarınıza ayırdığınız zamanın bir kısmını sevdiğinize ayırırsanız, ilişkileriniz istediğiniz yönde gelişebilir. Sevdiğinizi fazla zorlamayın. br />

Yay burcunun bugün genel durumu

Firmanızdaki birinin kötü bir davranışından sizi koruyacak olan bağımsız bir çalışana güven duyabilirsiniz. Ortada çok da doğru olmayan bir şeyler olduğundan, sevgilinize karşı agresif davranacaksınız. Onu bir teste tabi tutmaya çalışacaksınız.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar bugün çok olumlu olmayabilir ve aceleyle alınmış bir ev ya da araba yüzünden mali kargaşaya yol açabilirler. Üçüncü dekantta doğanlar eğer yeni bir yatırım fırsatını kaçırmak istemiyorlarsa yaratıcı olmaya çalışmalılar.

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Farklı girişimler içinde bulunmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Yeni ufuklara açılmak için kuvvetli bir istek duyabilirsiniz. Özgürlük duygusu ile yeni planlar yapabilirsiniz. Yabancılarla ilgili konular da gündeminize gelebilir. Finansal konularınız ile ilgili yeni bir değişikliğe gidebilirsiniz. Bu konuda plan ve stratejiler geliştirebilirsiniz. Daha kontrollü ve sakin kalmaya özen gösterin.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Maddi konularda bazı işlerinizde sorunlar görülebilir. Günlük işlerinizde güzel bir düzen oturtabilirsiniz. Karşı cinsin ilgisini üzerinizde hissedebilirsiniz.