Yay

Yay burcu yorum arşivi

16 Nisan 2022 Yay burcu yorumu

Unutulmuş işler ve beklediğiniz teklifler karşınıza çıkıyor. Ancak karar vermek ve girişimde bulunmak için acele etmeseniz iyi olacak. En azından bugün yeni atılımlarda bulunmak için pek uygun zaman değil. Çünkü bugün Ay Tutulması meydana geliyor. Bu tutulma sizi doğrudan etkilemiyor fakat tutulma dönemleri yeni atılımlar için uygun zaman değildir. Buna karşılık girişimde bulunmak istediğiniz konu ile ilgili araştırmalar yapabilirsiniz ve hazırlıklarınızı sürdürebilirsiniz. Yaşam enerjinizin yüksek olduğu bir dönemdesiniz ve bazı karışıklıklar olsa bile yapıcı ve istekli davranacaksınız.

Yay burcunun bugün genel durumu

Her şey yolunda gidiyor, fakat sizi patronuna karşı kötü duruma düşürmeye çalışan kıskanç iş arkadaşınızın kim olduğunu bulmaya çalışın. Geleceğinizle ilgili iyi haberler sizi çok mutlu edecek. Birlikte alacağınız yeni bir şey için tarih belirleyebilecek ve karar verebileceksiniz.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Bugün yıldızlar şansın sizin yanınızda olduğunu ve başladığınız projelerin talepkar olanlarından bazılarının yakın zamanda başarıya ulaşacağını gösteriyor. Ekonomik açıdan, üçüncü dekantta doğanlar kendilerini soygun ya da para kaybı riskine karşı hazırlamak için sebatla çalışmalılar.

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Yeniay öncesinde kendimizi daha huzursuz hissediyor olabiliriz. Bugün tamamlanması gereken işlere öncelik verebilirsiniz. Daha düzenli olmaya çalışmalısınız.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Özel ilişkilerinizde, ortak adımlarınızda, kariyerinizde yaşadığınız ilişki sorunlarının, aksiliklerin geride kaldığını göreceksiniz. Kişisel harcamalarınız hızlanırken, parasal konularda hırslarınız bugün sizi yönlendirebilir. Harcamalarınıza dikkat edin.