Yay

Yay burcu yorum arşivi

18 Nisan 2022 Yay burcu yorumu

Sabah uyandığınızda kendinizi biraz gergin hissetseniz bile değişik duygularla yatağınızdan kalkacaksınız. Meydana gelen olaylar baskı duygusu uyandırabilir ancak kendinizi güçlü hissedecek ve içinizden yükselen duyguya güveneceksiniz. Özellikle erkek arkadaş ve akrabalarınızın desteği ile sorunlarla başa çıkabilirsiniz. Hem ilişkiler, hem de evinizle ilgili işlerle ilgilenmeniz gerekebilir. Üzerinizde hissettiğiniz baskı, yaratıcı potansiyelinizi uyandıracak. Kendinizi güçlü hissediyorsunuz. Böylece sağlık sorunu olanlar hızlı bir iyileşme sürecine giriyor.

Yay burcunun bugün genel durumu

Bu geçiş dönemiyle ilgili çok endişelenmeyin. Hayatın inişlerini ve çıkışlarını kabul etmeyi öğrenerek, tedbirli davranın. Yapacağınız tercihlerde bir şeyin negatif bir etkisi olacak; size zarar vermek isteyebilecek sahte arkadaşlarınıza dikkat edin.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Tavsiyelerinizi daha da değerli hale getirecek olan netliğinize dayanarak sorunları kavrayabilecek ve kavramları iyi bir şekilde özümseyebileceksiniz. Yükseleni Boğa olanlar iş ilişkilerinde özellikle dikkatli olmalılar. Yengeç burcundan birinin fesatlığı önemli bir proje için tehlikeli olabilir.

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Maddi konularda stres yaşayabilirsiniz. Finansal konularda sizden daha bilgili birinden destek alabilirsiniz. Ortak işlerden kaynaklanan sıkıntılar olabilir. İşlerinizde yeni görevler üstlenmek durumunda kalabilirsiniz. Gün içinde endişe duyduğunuz konular gündeminizi etkileyebilir.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Parasal olarak kadınlardan göreceğiniz destek yüksek olabilir. Güzel işler yapabilirsiniz. İş alanlarınızda coşkulu tavırlarla hareket edecek, kendinizi çok şanslı hissedeceksiniz.