Yay

Yay burcu yorum arşivi

06 Mayıs 2022 Yay burcu yorumu

Uzun zamandır görmediğiniz arkadaşlarınız ile ilgili duyduğunuz bazı haberlerden etkilenmiş olabilirsiniz ve kafanız karışmış olabilir. Aklınızdan geçenleri söylemeden önce bir kez daha düşünmelisiniz ve daha önemlisi kendinizi bildiklerinize kaptırmamalısınız. Çünkü bildikleriniz, eskiden öğrendiğiniz gibi olmayabilir. Yanılgılar ve yanıltıcı düşüncelerden uzak durun. Aslında gelişmeler sizin istediğiniz gibi ve yaşam enerjinizin yükseldiği bir dönemdesiniz. İletişim sorunları veya evraklar ile ilgili karışıklıklar olsa bile bunları çözümleyecek ilginç gelişmeler olacak. Bu arada sürpriz karşılaşmalar olabilir.

Yay burcunun bugün genel durumu

Kapasitenizi aşan sorumluluklar almayın, yoksa çok fazla problemle uğraşmak zorunda kalacaksınız. Burcunuzda birçok gezegen toplanıyor; bu sizi daha objektif yapacak ve partnerinizin öfkeli düşüncelerini yatıştırmak için doğru sözleri bulacaksınız.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Hedeflerinizi diğerlerine ne kadar garip de görünse kararlılıkla izleyin. Yıldızların yardımıyla sonunda haklı olduğunuzu ispatlayabileceksiniz. Eğer girişimciyseniz gelecekte yapacağınız bir etkinliği düzenlemek için doğru bir zaman. Büyük başarıya ulaşacaksınız.

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün ziyaretler, hareket ve konuşmalar açısından verimli geçebilir. Hassasiyetlerinizi daha iyi anlatabilirsiniz.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün, aile hayatınızda yapılması gerekenler konusunda yardımsever etkileriniz çok yüksek olacak. Maddi konularda uğraşacağınız işlerin karşılığını alacaksınız.