Yay

Yay burcu yorum arşivi

08 Mayıs 2022 Yay burcu yorumu

Rüyalarınızı önemseyin ve anlamaya çalışın. Belki de merak ettiğiniz veya çözemediğiniz problemleri rüyanızda görmüş olabilirsiniz. Ancak kendinizi hayallere kaptırmayın ve dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayın. Bu arada yapabileceğinizden daha büyük sorumluluklar almış olabilirsiniz fakat gelişmeler beklediğinizden daha yavaş olsa bile sizin istediğiniz yönde gelişiyor ve bu kez kararlı davranacaksınız. Böylece isteklerinizi gerçekleştirmek için bazı davranışlarınızı değiştireceksiniz ve işleri ağırdan almak size zor gelmeyecek.

Yay burcunun bugün genel durumu

Kafanız karışacak ve kendinizi stres altında hissedeceksiniz ve her şey üzerinize gelecek. Bunu belli etmeyin ve güven vermeyen kişilere sırlarınızı açmayın. Bu çok güzel bir dönem; partnerinizle uyum sağlayabileceksiniz. Bekar olanlar, hayatlarının en önemli ilişkilerine başlayacak.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Olumlu gökyüzü şimdiye kadar sizin yeteneklerinizi sergilemenize izin vermeyen nüfuzlu kimselerin desteğini verecek. İkinci dekantta doğanlar sonunda hiçbir yere varmayacak planlarla enerjilerini harcama riskine girecekler. Yıldızlar harekete geçmeden öne çok düşünmenizi tavsiye ediyor.

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Geçmişe ait konular gündeminizi meşgul edebilir. Ev ve ailenizi ilgilendiren konular ile ilgilenebilirsiniz. Babanızla ilgili konuları ihmal etmemeye çalışın. Fikirlerinizi kabul ettirmek için ısrarcı olabilirsiniz. İşinizle ilgili konularda huzursuzluk içinde olabilirsiniz. Parasal konularda sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Güven ihtiyacı içinde olabilirsiniz.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Özel hayatınızda birtakım sorunlar görülebilir. Ortaklı işlerinizdeyse yanılgılar oluşabilir. Bu hafta başı özel ilişkilerinize ve aile hayatınıza çok dikkat etmeniz gerekebilir.