Yay

Yay burcu yorum arşivi

30 Mayıs 2022 Yay burcu yorumu

Güne keyifli başlayacaksınız... Bazı kaygılarınız olabilir ve özellikle sabahın erken saatlerinde kuşkucu bir tavır içinde olabilirsiniz. Fakat dışarı çıkmak ve farklı ortamlarda bulunmak size iyi gelecek ve kaygılarınızdan uzaklaşmanıza yardımcı olacak. Olaylara farklı açılardan bakan kişiler ile karşılaşabilirsiniz. Özellikle hayata evrensel açıdan bakan ve özgür davranan kişiler, sizin de daha evrensel düşünmenize yardımcı olacak. Bugün ilginç topluluklar, bilim ve teknoloji ile ilgilenen kişiler dikkatinizi çekecek. İlginç karşılaşmalar olabilir ve heyecan duyabilirsiniz.

Yay burcunun bugün genel durumu

Yeni bir proje hakkında iyi haberler alacaksınız ve yakınlarınızdan destek alacaksınız. Gerçekten ilişkinizi düzeltmeye ve belirli prensipler koymaya çalışmanız gerekiyor. Birbirinize olan hisleriniz hala yoğun olsa da, partneriniz size olan inancını kaybetmiş gibi görünüyor.

Yay Burcu Kariyer Durumu

İnandırıcı olmayan durumlardan kaçının. Astral uyumsuzluk işinizde bir aksamaya neden olabilir. Dikkatli olun! Özellikle de üçüncü dekantta doğanlar için yıldızlar çok olumlu bir konumda. Şans oyunlarında kazanma şansları çok yüksek ve ek kazanç sağlamaları öngörülüyor.

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Uğraştığınız işleri tamamlamak ve eksikleri gidermek için fırsatlar yakalayacağınız bir gündesiniz. İkili ilişkilerinizde paylaşımların azalması sebebi ile krizler çıkabilir. Korkularınızla yüzleşebilirsiniz. Ortaklık konuları sizin çok istemeyeceğiniz bir durum. Kendi içinizde derin duygular yaşarken, çevrenize karşı rahat bir duruş sergilersiniz.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Dolunay, bazı hayati kararlar almanıza neden olabilir. Özel hayatınızda olup bitenlerle ve partnerinizle uğraşmak durumunda kalacaksınız. Sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor.